Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí

Přidal Diego dne 24.12.2012 18:57
#2247

nagasadowcz napsal:
@hRDLA: Nápodobně. O prázkách jsem tu takové mrtvo nečekal :D Na druhou stranu to docela chápu. Nezamilovat si tuhle komunita tak moc, asi bych tu o Vánocích taky tolik našmejdil. Jdu hrát Darksiders. Už zase. Ta hra je jako kletba, člověk se jí nemůže zbavit, i kdyby chtěl. Ale proč bych to chtěl, že? :D

No pozor! Nepřežeň to! Abys to pak nedohrál dříve než bys čekal!:D;)
Ale mne to také bavilo a jak sakra! Poslouchal jsem u toho Iron maiden a řeknu ti, ty souboje pak mají šťávu když máš u toho pořádnou hudbu. Jednička nemá tak, dobrý soundtrack, jako dvojka, proto jsem si tehda pouštěl svou. Tehdy jsem to začal hrát pár dní před silvestrem.
Jestli tě mohu nalákat na druhý díl, tak tě čekají větší bossové, těžší souboje(co je v jedničce Normální, je ve dvojce EASY obtížnost, vpodstatě je to ztížené o stupeň). Možná trochu víc propracovanější hádankdy(ale to bude tím, že je to o mnoho delší), někdy ty těžké souboje a hádanky až člověka frustrují, dvakrát tak delší jak jednička. K dispozici je i aréna, kde se biješ o sto šest, o speciální artefakty a zpřístupnění dalších výzev. A je toho víc! Ale toť vše, zatím, kdybys chtěl napsat o ní(2) něco dalšího, neváhej a ptej se!;)


hRDLA: Jako oni na tom AV fóru skončily úplně?!

Upravil/a Diego dne 24.12.2012 18:58