Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Skyrim - hlavní linie príběhu

Přidal Zarath dne 19.02.2011 14:22
#7

Whirt napsal:
Co víte, draci nemusí být jen ohniví (přemýšlel jsem, jak by v takovém zasněženém Skyrimu přežívaly ohniví draci), ale to je vedlejší.


To je taky zajímavé téma. Zajímalo by mě jestli tam bude jen jeden druh draků, nebo více. Nicméně ohniví draci v zasněženém, nebo přímo ledovém prostředí přežít mohou. Navíc je pro ně životně důležitý, pokud uloví nějakou kořist, ohřeje si ji ( vás :D )

Podle mě je příběh točící se kolem artefaktu už ohranej. Jo může tam být, ale nebude hrát hl. roli v příběhu, příběh se může točit kolem nalezení určitého vědění (nebo vědomí) v podobě člověka či pouhé myšlenky (což se ze začátku nemusí vědět). Záporáci jsou už klasika - podle mě se určitě objeví Alduin, nebo jeho duše - to by propojovalo zisk vědění. Alduina si nordové představují jako stvořitele, ale i ničitele - může být dokonalým věděním... Samozřejmě to budou taky draci...
Rozvíjel bych svou myšlenku dál, ale nevím jestli je v tom spěchu srozumitelná ;)...


Já doufám a věřím, že si s příběhem dají záležet, jelikož je to u her docela významná stránka a proto tam už artefakt nedají, odradilo by to hráče hned zprvu příběhu. Mám za to, že jsem četl něco o duších zabitých draků, ale záporáci jsou asi klasika. Necháme se překvapit a myslím, že seo příběhu ještě lecos dovíme .