Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Užitečné módy by Diego

Přidal tatrgel dne 27.04.2017 11:11
#66

Diego napsal:
Pokud by někdo chtěl seznam módů, které výrazně znesnadní procházky Skyrimskou přírodou, ale hlavně celkově, tak mi může napsat sem nebo soukromou zprávu. (*apple*)

Jestli hrajete na "velmistra", tak s těmito módy budete rádi, že si to dáte na "mistra". Pro bližší info mi napište, abych vidě, že je nějaký zájem (ať to nesepisuju zbytečně). :D
Každý, kdo má zájem a neumí pracovat s módy, tak mu klidně pomůžu. ;)(opraven odkaz na patch opravující Esberna, resp. zvuky)


Ahoj,

já bych mel zájem o ty tvoje módy na stížení hry. Hraju na legendary, mám 81. lvl a můžu říct že i když na mě lítají dva draci nebo bojuju třeba s 10ti protivníky naráz tak se mě to i tak zdá docela lehký, už jsem si i z věcí vyndal bonus na plížení a snažím se plížení využívat co nejmíň. Teď naposledy jsem dělal quest kdy jsem měl zabít v Samotě Pothemu a ani jsem se tam neplížil, prostě sem naběhl do místnosti a všechny sem tam pokosil bez toho aniž bych musel vypít jedinou lahvičku na cokoliv. Což mě mrzí, čekal jsem že na takovým levelu už to bude nářez, né jak v Diablu 2 že si dám na Hell Balla nebo Diabla na pár ran.

Jen chci podotknout že jediný módy kerý využívám jsou SkyUI, kalendář a úpravu vitrín. Dnes mi dojde origoš hra takže pak se pustím do instalace více módů a tyhle tvoje bych opravdu moc chtěl.

Děkuju za přečtení i pomoc pokud je ještě tvoje nabídka aktuální.

Tatrgel