Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hospůdka čistokrevných mágů...

Přidal nagasadowcz dne 28.11.2012 21:07
#13

No, mně nejvíc vyhovoval systém cíleného levelování.

1) Prakticky jsem na začátku prošel ty úvodní dungy, abych se od něčeho odpíchl.
2) Pak si mody pomohl k nahnání 100 v enchantingu a smithingu - velmi důležité pro začátek, enchanting pro mága na úrovni nezbytný. Ve chvíli, kdy jsem toho dosáhl, jsem vyrobené věci prodal, což mi dalo nějaké ty peníze do začátku.
3) Za ty jsem pak skoupil nějaké hadry a hlavně enchantované předměty, které jsem odčaroval, abych mohl očarování z nich dál použít. Na to jsem si vyskillil potřebně Enchant a enchantoval ty zakoupené hadry tak, aby mi jeden set dal 100% slevu v destruction a conjuration a druhý v alteration a illusion. Na to stačilo jen zakoupit pár základních kouzel a skillit a skillit a skillit.
4) Nejobtížnější je asi vyskillit destruction. Tam jsem využil obry, mamuty a úvodní vstupní trénink k Družiníkům s Vilkasem, abych vyhnal destruction na obstojných 50. To do začátku bohatě stačí a máš pak ještě co zlepšovat. Ostatní školy nejsou problém. Za Illusion jsem vyskilli na Muffle, za alteration jsem se dostal do bitky s Mikaelem ve Whiterunu (úkol od té ženské na tržišti, na jméno si teď nevzpomínám), utíkal jsem před ním po lokále a castil na sebe oakflesh do 100, v conjuration jsem odpravill zviřátko a castil na jeho mrtvolu soul trap do 100 a restoration nechávám taky jen postupně (teď jsem na 25 :D). To jsem vše provedl najednou a až pak jsem udělal jeden velký level up. Skončil jsem tak na lvl 47 se solidním HP a magickou. Mám přitom pořád co zlepšovat a pilovat, zároveň jsem dost mocný na to, abych si hru užil podle svého (hra na nejvyšší obtížnost je u mě samozřejmost). Takže takhle jsem to provedl já. Celé tohle úvodní snažení mi zabralo asi 7 hodin hry.

Je ale samozřejmě spousta jiných způsobů, přístupů a kombinací. Můžeš se specializovat na jiné školy magie, levelovat postupně, hrát na jinou obtížnost... Tohle je jen jeden z mnoha způsobů, který jsem si pro sebe vyvinul, poněvadž mi nejvíc vyhovuje. Klidně se nech inspirovat, myslím, že je to vyčerpávající ;)

Upravil/a nagasadowcz dne 28.11.2012 21:09