Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Bash Tags, Unrecognized... Prosím radu

Přidal Job dne 14.11.2012 20:00
#1

Zdravím, potřeboval bych poradit, jestli se tu někdo vyznáte v moddařině.. Stáhnul sem si z nexusu a z workshopu pár moddů, ale BOSS mi vyhodil :

WeaponsOf3E.esp Active
Bash Tag suggestion(s): {{BASH: Relev}}

hothtrooper44_ArmorCompilation.esp Active
Bash Tag suggestion(s): {{BASH: Delev, Relev}}

Dawnguard.esm Active
Bash Tag suggestion(s): {{BASH: Delev}}

a pár Unrecognized pluginů. Chtěl bych se zeptat, jak to vyřešit, vím že se to dělá ve Wrye Bash, ten mám taky, ale nějak se v něm prostě ztrácím a ty anglické tutoriály.. Plus by mě taky zajímalo, mám Skyrim originálku cz verzi, warez dawnguard cz verzi a warez hearthfire. Dawnguard mi házel v BOSSu Dirty edits, pročistil sem ho v TES5EDITu, stejně tak Update.esm a hearthfire.esm. Pak sem dal ověřit integritu mezipaměti, Hearthfire i Dawnguard ok, ale u Update mi opět naskočil Dirty Edits.. A tak stále dokola, tak nevím jestli ho pročistit a neověřovat mezipamět, nebo jej nechat s Dirty Edits.

A taky mám ještě chybu s Heartfire, když jej v poznámkovém bloku nepřepíšu na TES5 blablabla, Skyrim mi během prvního načítání (logo draka) spadne do windovsu a nehodí žádnou chybu, a když ho přepíšu, zase mi vyhodí Wrye Bash, že Hearthfire.esm je Unrecognized (v BOSSu je ale v pořádku zelený Active bez chyby, ale chybí mi v Launcheru v nabidce herních dat), čímž mí přestanou fungovat další moddy na něm závislé, ale hra naběhne jak má... Jenže po nějaké minutě hraní většinou opět spadne a nehodí žádnou chybu ..

Kdokoli kdo může prosimvás poradit, piště. Díky

Přidal Nerevar dne 14.11.2012 21:22
#2

soráč, ale moder nejsema nevim co s tim(a tenhle příspěvek píšu aby to zas nezmizelo někam do hlubin a někdo ti poradil)

Přidal mara72 dne 18.12.2012 18:31
#3

mám stejný problém, bohužel na těchto stránkách odpověd nenajdeš neb češi nejsou moddeři, nezbývá než gůglit

Přidal Diego dne 18.12.2012 18:39
#4

mara72 napsal:
mám stejný problém, bohužel na těchto stránkách odpověd nenajdeš neb češi nejsou moddeři, nezbývá než gůglit

Hodily by se odkazy na ty módy.

Jinak s těmi dlc tu pomoc nehledej, jelikož jsou to warez verze. Ikdyž o Dawnguardu si myslím, že je to předražené, spíš než 400 tak 300 Kč max.
Problémy s dlc by mohli být způsobeny tím, že jsou to pirátské verze, které mohou být různě upravovány a pak mohou dělat tzv. bordel s originální hrou.