Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Bash Tags, Unrecognized... Prosím radu

Přidal Job dne 14.11.2012 20:00
#1

Zdravím, potřeboval bych poradit, jestli se tu někdo vyznáte v moddařině.. Stáhnul sem si z nexusu a z workshopu pár moddů, ale BOSS mi vyhodil :

WeaponsOf3E.esp Active
Bash Tag suggestion(s): {{BASH: Relev}}

hothtrooper44_ArmorCompilation.esp Active
Bash Tag suggestion(s): {{BASH: Delev, Relev}}

Dawnguard.esm Active
Bash Tag suggestion(s): {{BASH: Delev}}

a pár Unrecognized pluginů. Chtěl bych se zeptat, jak to vyřešit, vím že se to dělá ve Wrye Bash, ten mám taky, ale nějak se v něm prostě ztrácím a ty anglické tutoriály.. Plus by mě taky zajímalo, mám Skyrim originálku cz verzi, warez dawnguard cz verzi a warez hearthfire. Dawnguard mi házel v BOSSu Dirty edits, pročistil sem ho v TES5EDITu, stejně tak Update.esm a hearthfire.esm. Pak sem dal ověřit integritu mezipaměti, Hearthfire i Dawnguard ok, ale u Update mi opět naskočil Dirty Edits.. A tak stále dokola, tak nevím jestli ho pročistit a neověřovat mezipamět, nebo jej nechat s Dirty Edits.

A taky mám ještě chybu s Heartfire, když jej v poznámkovém bloku nepřepíšu na TES5 blablabla, Skyrim mi během prvního načítání (logo draka) spadne do windovsu a nehodí žádnou chybu, a když ho přepíšu, zase mi vyhodí Wrye Bash, že Hearthfire.esm je Unrecognized (v BOSSu je ale v pořádku zelený Active bez chyby, ale chybí mi v Launcheru v nabidce herních dat), čímž mí přestanou fungovat další moddy na něm závislé, ale hra naběhne jak má... Jenže po nějaké minutě hraní většinou opět spadne a nehodí žádnou chybu ..

Kdokoli kdo může prosimvás poradit, piště. Díky