Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Co tě žere?

Přidal Lord Rade dne 29.08.2013 17:15
#1

Thomas zjišťuje, že je horní podlaží bezbečné. Zvuky z dolního patra se také uklidnili, což ovšem nevypadá moc dobře pro místní obyvatele.
/Vylezl jsi tím oknem na chodtbu. Nakažení jsou dole./

,,Zbrojnice je v suterénu, počkej popíšu ti to..."
Gerret se po odpovědi, kterou hledal podívá ke schodům. Skrz otevřené dveře k recepci na ně dokonale vidí. Ty jsou přístupné a nejbližší nakažený od nich stojí asi patnáct metrů a zrovna trhá maso na zemi. Poté si všimne, že dveře ke Kulatému stolu jsou také v pozornosti nakažených. Vycházíz nich totiž dětský pláč. Stan a dveře k místnosti pro velení jsou tedy nejvíce ohroženy. Ovšem únikové dveře z muzea jsou volné.

Upravil/a Lord Rade dne 29.08.2013 17:17

Přidal LordeS dne 29.08.2013 17:39
#2

S tím co mám, mohu maximálně zachránit sebe. Takže se snažím proplížit ke schodům do zbrojnice. Pokud mi ten Z ,co je 15metrů od dveří, stojí v cestě a je ke mne zády/bokem, vrazím mu nůž zezadu do spodní části lebky. tzn. čepel směřuje vzhůru do mozku. Jakmile dorazím ke schodům, zkontroluji pohledem vstupní dveře. Případně, pokud tam nikdo nebude, zkusím je uzavřít.

Upravil/a LordeS dne 29.08.2013 18:00

Přidal Lord Rade dne 29.08.2013 19:01
#3

Gerret se zezadu připlíží k nakaženému, kterého má v cestě a probodne mu hlavu nožem. Poté ho nechá tiše dopadnout na zem a přiběhne k hlavním dveřím do muzea, aby je zavřel. Ovšem předtím než to udělá si všimne podivného nákladního vozu, který tu předtím nestál.

Přidal LordeS dne 29.08.2013 19:15
#4

Zkontroluji vizuálně okolí. Pokud je relativní klid, zkusím se k němu proplížit a nakouknout do okénka u řidiče. Pokud jsou otevřené dveře tak skrz ně. Bodec připravený v ruce. Hledám hlavně klíčky. Pokud je prázdná kabina řidiče, beru klíčky(jsou-li tam) a mažu zpátky do muzea. Nemohu se moc zdržovat prohledáváním. // schválně co by se stalo, kdybych zkusil zatroubit :| :D byla by šance doběhnout zpátky ?

Přidal Lord Rade dne 29.08.2013 19:26
#5

Gerret se rozhlédne a okolí vypadá čistě. Zřejmě všichni z okolí napochodovali za čerstvým masem dovnitř. Nedá mu to a hodlá prozkoumat auto a tak vyběhne ze dveří a rychlým krokem se k němu přiblíží. Nakonec se napřímí, aby viděl do kabiny. V tom momentě se zalekne. Uvnitř totiž zahlédne pohyb. Dřív než stačí pořádně zaostřit se dveře zevnitř otevřou a praští ho do hlavy. Skutálí se na záda a pohlédne do očí muže, který z auta právě vystupuje. Je svalnatý, vyholený a na pravém rameni má tetování rozkládající se lebky. V ruce přitom třímá ocelovou tyč.
,,Jsi místní?" zeptá se hrubým hlasem a plácá si trubkou o druhou dlaň.

Přidal LordeS dne 29.08.2013 19:41
#6

" Ne, nejsem. Chtěl jsem to tam prozkoumat, ale je to plný Zombáků. Slyšel jsem, že tam maj dost zásob, ale je tam fakt hodně mrtvoláků. Spolu to možná zvádnem." Snažím se pomalu vstávat a poslední větu říkám s úsměvem. Mnu si bolavou hlavu a odložím bodec na zem.

Přidal Lord Rade dne 29.08.2013 19:56
#7

Muž se škaredě pousměje a pomalu ho odzbrojí. ,,A kdo si myslíš, že je tamvypustil?" řekne až je hotov. ,,Démoni Apokylypsy zajisté."
Sotva, co tuto hrozivou zprávu vypustí z úst se z nákladního auta vyřítí druhý muž. Je hubený a má zelené nagelované číro.
,,Kdo to je?" zeptá se pankáč, který má stejné tetování lebky na odhalené hrudi.
,,Prej není místní," odpoví mu svalovec.
,,Co s nim?"
,,Oddělal bych ho... ale je jediný z těch vevnitř, který se dostal ven živý. Tys tu byl jen ve vedlejší budově, ale potřebujeme ještě někoho kdo to zná vevnitř."
,,Pff. Jasně," poví jeho kolega. ,,Tak mluv," řekne po chvíli směrem ke Gerretovi. ,,Kolik vás tam je, kde se nachází sklad se zbraněma a jak to tam teď vypadá? Mluv."

Přidal LordeS dne 29.08.2013 20:19
#8

" Slyšel jsem tam bulet nějaké děcko, jinak samí mrtvoláci - díky vám. Zbrojnice je v suterénu, ale zkoušel jsem ji. Nemám k ní klíč. Ten asi bude u šéfů v kanclu. Nemám páru, kdo to má na starosti. Jsem jen stejnej sup jak vy. Ale teď je to ku*va v pr*eli....Mno, ale ve třech máme větší šanci. Vy dva to nezvládnete." Snažím se co nejvěrohodněji lhát.

Přidal Lord Rade dne 29.08.2013 23:25
#9

,,Kur**... Ono je to uzamčený?" zvýší hlas pankáč.
,,Hm, to trochu ruší náš plán A. Až sem přijdou ostatní, tak se jim to nebude moc líbit," přizná zamyšleně svalovec.
,,Jó, jestli máme někdy použít naše poslední náboje tak teď," odpoví muž a otočí se zpět k náklaďáku. Po chvíli hledání z kabiny vytáhne dvě AK-47 a jednu hodí jeho parťákovi. ,,Co s ním? Mám ho oddělat?" zeptá se potom.
,,Hm. Líbí se mi. Zatím ho necháme naživu, třeba bude užitečnej."
,,Tak mu alespoň něčím svaž ruce ne?"
,,Jsi v nějakym zasranym filmu? Jestli něco najdeš, tak si posluž já na to nemám čas. Když se nějak blbě pohne, tak ho odděláme. Tak- jdeme," pokyne mužnější ze dvojice a namíří na ležícího Gerreta útočnou pušku.

Přidal LordeS dne 30.08.2013 00:04
#10

Pomalu vstávám, snažím se je oba mít v zorném poli a postřehnout grimasy jako posměch, strach, zlost atd. "Můžu si alespoň vzít své zbraně? Nejsem ten, co vytahuje nože, tam kde se bude střílet. Jen nechci skončit jako oni." kývnu hlavou směrem k muzeu. Pokud ano, vezmu si je. Pokud ne, vedu je zpátky do budovy. Na chodbě jim ukážu směrem na knihovnu. " Tam šéfové trávili nejvíc času." Pokud začnou střílet na Zka, zkusím rychle zmizet do suterénu. - využiju své malé postavy a plížení/rychlosti

Upravil/a LordeS dne 30.08.2013 00:56

Přidal Lord Rade dne 30.08.2013 02:08
#11

,,Ty tvoje cetky tu nech, stejně je už nebudeš potřebovat," řekne arogantně svalovec a tak je Gerret bezbranný.
Vejdou do muzea prochází přes recepci a zastaví se u otevřených dveří do hlavní haly s exponáty. Zatlačí ho jako prvního do budovy a pozorují jestli na něj někdo zaútočí. Nikdo se k němu nehrnul a tak pokračovali také.
,,Tak kde?" zeptá se svalovec Gerreta. Ten mu ukáže na dveře od Kulatého stolu.
,,Tak rychle a s chutí," řekl natěšený pankáč a posměšně se ušklíbl. Na to začal střílet. Svalovec udělal to samé. Upoutali na sebe pozornost, ale jejich pušky byly rychlejší a než se k nim nakažení dostali, tak již byli dávno mrtví. Gerret využil okamžiku a rychle seběhl do suterénu.

Přidal nagasadowcz dne 30.08.2013 02:37
#12

Velmi opatrně zkontroluji situaci ve spodním patře. Vezmu přitom jeden ze střepů z okna, tak akorát velký, a přiložím za něj něco tmavého (třeba blbý kapesník nebo cokoli), abych ho mohl použít jako zrcadlo pro nakukování za rohy.

Přidal Lord Rade dne 30.08.2013 02:50
#13

Thomas si ze země sebral větší střep a z jedné strany k němu přitiskne svůj tmavý kapesník. Sotva co dílo dokončí zaslechne střelbu vycházející z prvního patra. Přesto se nezastaví a opatrně schází schody k recepci. Dveře z muzea jsou otevřené dokořán a zdá se tam klid, ale rušno je v obytné místnosti. Zadívá se tím směrem a zahlédne něčí vyčnívající záda. Nejspíš patří muži, který tu střílí.

Přidal LordeS dne 30.08.2013 06:16
#14

Jen co zaběhnu dolů, ukryji se ve výklenku pokud tam je. Napočítám 10sec a poslouchám. Předpokládám, že je zde tma. "Bůh vede ruku mou, nemusím se bát." tiše se modlím a přitom mi v hlavě hraje "Fear of the dark" od Maidenu. Jakmile se dostanu až ke dveřím, otevřu je a uhnu stranou. Snažím se postupovat podle Carlova popisu až do zbrojnice.

Přidal Lord Rade dne 30.08.2013 16:37
#15

Gerret seběhne schody do suterénu a před otevřením dveří si oddechne. Je tu šero a klid. Jelikož zde nejsou žádná okna a elektrika již dávno nefunguje, tak předpokládá, že za dveřmi bude ještě větší tma než zde na chotbě. Kdyby jen měl baterku tak by alespoň něco viděl. Teď však musí jít po slepu. V hlavě se mu rozezní heavy metalová skladba "Fear of the dark" a v tu otevírá dveře. Jak si myslel nic nevidí a tak raději zavře oči, aby byl ještě klidnější a pokračuje poslepu. Rukami přitom hmatá po dveřích v místech, kde mu je popsal Carl. Při cestě zakopne o neznámý předmět a padá k zemi. Staví se na nohy a pokračuje. Nakonec nahmatá dveře, které by mohli patřit zbrojnici a otevírá je.

Přidal LordeS dne 30.08.2013 18:11
#16

Chviličku počkám, zda mne nikdo neslyšel.Tiše zakleju. Pokud byl předmět tvrdý, vrátím se a zkusím zjistit co to je. Pokud byl měkký, např. lidské tělo, zkusim ho opatrně prošacovat. Hlavně nesahat na hlavu. Elektřina určitě nebyla stálá. Takže hledám baterku, zapalovač nebo sirky. Pak pokračuji do zbrojnice.

Přidal nagasadowcz dne 30.08.2013 18:32
#17

Zaběhnu k tomu muži a zjistím, kdo to je a co přesně se děje.

Přidal Lord Rade dne 30.08.2013 18:35
#18

Gerret se vrátil, aby zjistil o co zakopl a po hmatu zjistí, že se jedná o tělo. V tu ho začne šacovat, ale stane se něco co ho zděsí.
,,Eh..." vydá ze sebe náhle tělo a dráždivě zakašle.


Thomas přiběhne ke střílejícímu muži a za zády na něj promluví.
,,Co to kur-?" otočí se pankáč se zeleným čírem, kterého už někde zahlédl. ,,Vypadni, nebo tě oddělám!" zařve na Thomase a otočí se, aby střelil nakaženého, který se k němu mezitím přiblížil.


Po nagově odpovědi dole ukončuji hraní pro něj a LordeSe.
Na straně 77 již hraje Aurelius a Škorpion.

Upravil/a Lord Rade dne 30.08.2013 19:51

Přidal nagasadowcz dne 30.08.2013 19:16
#19

To musí být ti idioti z toho gangu, pomyslím si. "Neblázni, člověče, teď nám jde o krk oběma stejně! Máš ještě nějaké zbraně? A kolik ti zbývá nábojů?" zkusím to. Střep přitom schovám nenápadně za záda...

Přidal Lord Rade dne 30.08.2013 20:41
#20

Tímto začíná hrát Aurelius a scorpioncz

Třicátník Peter, bývalý hasič a jeho o osm let starší přítel Thomas s vystudovanou zdravotní školou byli křikem probuzeni ze spánku. Otevřou oči a zírají na známou ošuntělou plachtu stanu rudé barvy. „Kluci!“ řve na ně Ashley, což je Peterova o dva roky mladší přítelkyně. Instinktivně vyskočí ze stanu a Peter sáhne po svém osvědčeném kapesním noži. Ash ve své podobě se zacuchanými kaštanovými vlasy sedí před stanem a drží před sebou mapu, kterou právě nakreslila. „Podívejte! Konečně se můžete dle něčeho řídit,“ řekne nadšeně. „Říkali jste, že nechcete moc riskovat, ale s touhle mapou snad naberete trochu kuráže, ne? No co?“ řekne po chvíli na jejich udivené pohledy. „Nudila jsem se a navíc nám docházejí zásoby! Z dalšího dne v tomhle lese bych se nejspíš zbláznila…“ odmlčí se a zadívá se do země, nejspíš přemýšlí. „Poslední konzerva se právě vaří na ohni, tak nezírejte a pojďte se najíst, pak to probereme,“ dodá potom klidně. Vstane, nechá před nimi mapu a jde z kotlíku nabrat guláš. Za moment jim podá misky a jednu také sobě. „Dobrou chuť,“ popřeje.