Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Co tě žere?

Přidal Lord Rade dne 08.12.2016 00:38
#3512

Gerret vybrané cennosti přendá do malého batohu. /plyšového medvěda, pastelky a deníček, 2 knihy/
Odpoví Frediemu, že toho moc nenašel.
Fredie: ,,Hm. Žádný překvápko, že se majitelé pro svý krámy nevrátili."

Gerret se vrátí k autu a položí batůžek vedle kufru. Zeptá se, jak to vypadá.

,,Blbě, baterka je kaput" odpoví Flynn. ,,Ale nevzdávám to. Ještě mě něco napadlo... Hele," řekne a ukáže kus papíru. ,,Bylo to přilepený zevnitř na okně."

Na zvlhlém a pomačkaném papíru stojí: "Leife, nevím, co tě zdrželo, nezáleží na tom. Nemůžeme na tebe čekat... Samozřejmě jsem se je snažil zdržet, ale marně. Mrzí mě, že se na jejich "testy" nemůžu vysrat a počkat tu na tebe... Určitě rozumíš a chápeš, že nechci riskovat svůj a Ninin život. Přesto věřím, že tahle katastrofa není tak vážná, jak se mluví a za týden, nebo dva se spolu sejdeme a ožereme. Přesto... buď opatrný. Tvůj brácha Olaf."

,,Co si o tom myslíte?" zeptá se Randy.
,,Upřímně nic. Nezajímá mě to," odpoví Flynn. ,,Všichni jsou teď, už mrtví."

*Pokud jsi chtěl ty cigára, tak jsi měl využít potřebnou schopnost.*

________________________________________


Larry se začne strachovat. Ne o Terryho se Světlanou, ale o sebe... Namíří zbraň na zavřené dveře. Kdo by mohl vejít dovnitř? Démoni, jejichž psi tohle místo vyčmuchali, rozzlobený Terry se Světlanou, nebo Gerret? Nad tímhle vůbec nepřemýšlí. Je tu sám a kdokoliv by mohl být jeho nepřítel.

S namířenou zbraní čeká dlouhou chvíli...

Uslyší šramot. Někdo vejde do vedlejšího pokoje a hodí něco těžkého na matraci... zabouchne dveře... přibližující se kroky... Teď klepe na Larryho dveře!

Zazní dva silné údery. Než Larrymu probleskne, že měl zamknout, tak se dveře rozrazí. Stojí v nich Terry. Obličej sevřený zlostí. V ruce drží zakrvácenou golfovou hůl.Upravil/a Lord Rade dne 08.12.2016 00:47