Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Co tě žere?

Přidal Lord Rade dne 21.11.2016 01:01
#3506

Terry z děsivé scenérie strne. Byť to měl James, už za sebou, tak se na takovou dehonestaci jeho těla nedívalo dobře. Až po chvíli zjistil, že na něj Terry volá. Chce, aby střílel. Aby to zastavil. Ale on nemá mnoho nábojů. Zašeptá to. Terry naléhá dál. Larry to hlasitěji zopakuje. Nemá dost nábojů! Následně se otočí na podpatku a s varováním, aby ti dva utíkali také, se rozeběhne zpět k motelu.

Psi zvednou zakrvácené čelisti směrem k hluku.

,,!@#%§, Larry, co děláš?!" zakřičí Terry a začne rychle couvat.
,,Utěkaj," řekne tiše Světlana. ,,Sem hned za tebou."

Larry za sebou uslyší kroky a šustění suchého jehličí. Neví, jestli za ním běží Světlana s Terrym, nebo psi. Neopováží se ohlédnout.

I když utíká, jak o život, tak se mu zdá cesta do bezpečí, vzdálenější, než kdy předtím.

Je v půli cesty a v tom uslyší bolestné zavití. Pozná, že patří Světlaně. Hned nato Terry zakřičí: ,,Larry, pomoz jí!" Terry má v ruce pouze jednu holi, kterou mu Larry půjčil.

Larry v hlavě ucítí bodnutí. Musí se rozhodnout! Všichni tu umřou! Má si hrát na hrdinu? Možná se nic vážného neděje. Vždyť jí může Terry pomoct sám!

_______________________________________


Gerret je stále opatrný. Vystřelí šíp na mrtvolu na zemi. Šíp mu proletí lebkou a zlomí se o podlahu. /-1 Šíp/
Následně sáhne po baterce, ale probleskne mu, že by mohl vidět i bez ní. Podívá se pod sedačky. Naštěstí nikoho dalšího nevidí. Alespoň zatím... Projde až k zadním sedačkám, přitom se dívá i do přihrádek, nad nimi a pod sedadla. Na jedné sedačce najde mobilní telefon. Některé přihrádky jsou otevřené a nic v nich není. Jiné jsou zavřené a nachází se v nich batohy. Kompletně jich napočítal šest. Sedmý batoh - růžový batůžek ve tvaru srdce - našel pod sedačkou. Po podlaze se všude povalují papíry, časopisy a noviny, které nesou fleky po rozlitých kelímcích.