Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Co tě žere?

Přidal Lord Rade dne 16.10.2016 19:45
#3503

Gerret zapřemýšlí a podle oblečení se podívá, jestli mumie patří dřívějšímu řidiči autobusu. Jedná se o starého muže v košili a šedých kalhotách. Nic, co by řidiče připomínalo, ale nemusí to nic znamenat, vzhledem k tomu, že se řidiči v chudších společnostech nijak výjimečně neoblékali.

Nakonec nakaženého klepne pažbou do spánku. Rána mu prorazí lebku, ale jinak se kvůli ztuhlému tělu ani nepohne.

Gerret se podívá na druhé tělo. Leží v křečovité poloze a je stejně tuhý, jako jeho kolega.

Po důkladnějším prozkoumání Gerret zjistí, že je mrtvola Afričan, Afroameričan, Jamajčan, nebo prostě jiný černoch. Má zakrvácené ruce a tvář. Kousance si zatím nevšiml.

____________________________


Ačkoli nerad, Larry přikývne. S podmínkou, že půjdou společně. Naposledy se podívá z okna. Nic tam není. Terry odemkne a všichni vyjdou směrem k Jamesovu tělu.

Když jsou od místa přibližně padesát metrů, Terry se zarazí. Ukáže směrem k Jamesovi, kterého ohlodává smečka psů. Jedná se o čtyři divoké psi větších plemen. Doslova se přetahují o části, jak Jamesova, tak druhého mrtvého těla.
,,!@#%§," zaskřípe Terry mezi zuby. ,,Oddělej je, Larry! Dělej, střílej!"
,,Počkat..." sykne Světlana ,,oni nejsou obyčejni psi. Sice nevstali z mrtvych, ale jsou nakaženi z hodovani na mrtvych. Jsou moc nebezpečni, aby to stalo za risk."
,,Nenechám ty čokly, aby mi požírali kámoše! Larry, postřílej je, sakra!"