Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Co tě žere?

Přidal Lord Rade dne 03.09.2013 00:38
#1652

Thomas přiběhne ke dveřím a pokouší se dostat dovnitř, ale marně - jsou uzamčené. Mezitím co do nich buší, slyší křik lidí z obklíčeného stanu. Brzy na to je muži s AK-47 postřílí a jdou se ke stanu podívat.
,,Je tam někdo?" zeptá se pankáč a na to do stanu vypálí zbytek svých nábojů.
,,Tak... My tu jako nejsme," řekne svalovec. ,,Řekni ať otevřou a dají nám ten klíč a necháme je žít... nebo... to raději neříkej, když tu nejsme...


Gerret si vezme, co pobere- svou kuši, šípy a dvě dýky. Puška není nabitá a on nechce ztrácet čas s hledáním vhodné munice. Vyběhne ze zbrojnice a vrátí se ke zraněnému. Zeptá se ho jestli to opravdu chce a on souhlasí a dodá: ,,Pozdravuj Thomase a Jeffa... jestli jsou naživu." Na to mu do oka vbodne nůž a nechá ho tam. Opustí jeho tělo a zamíří k východu. Na schodech, kde je ještě trochu světla vloží jeden šíp do kuše. Pak se opatrně plíží k recepci.
Zjišťuje, že mezitím, co tu byl naposled se situace uklidnila. Z chotby u recepce nahlédne do obytné místnosti a spatří oba známé gangstry společně s jiným neznámým mužem u dveří ke Kulatému Stolu.