Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu

Přidal SuperHunter dne 23.09.2012 16:06
#17

CHAPTER 5

Planeta: Onyx
Místo: Neznámá pyramida

Nick a jeho tým postupovali opatrně. Nevěděli co je čeká.
Po velmi pomalém postupu narazili na dveře z nějakého kamene či co to bylo. Vedle dveří byl panel, který svítil zelenou září. Bylo na něm jakési kolečko, okolo kterého létali různé symboly. Nick se dotkl toho kolečka a dveře se otevřeli.
"Jak si věděl co dát ?" zeptal se ho Dave.
"Náhoda." odpověděl mu Nick.
Za dveřmi byla kruhová místnost a uprostřed byla plošina, na které byl stejný panel.
"Zajistěte místnost !"
Poté co zajistili a prozkoumali místnost našli další dvě zavřené chodby. Všichni opatrně vešli na plošinu a Nick znovu stiskl kruhoví hologram. Plošina se zatřásla a začala rychle stoupat dolů.

Dole byla tma. Nick a jeho tým zapnuli noční vidění a postupovali dál. Za rohem spatřili nějaké divné stvoření a Nick zatlačil Dava a Nurah zpátky za roh. Tvor měl brnění a v ruce nějakou pistoli. Měl shrbené tělo a do tváře mu neviděli. Nick nabil zbraň zamířil na hlavu a vystřelil. Hlava toho stvoření se rozlétla po místnosti a tělo jen spadlo na zem. Najednou se otevřeli dveře a vyběhli další tyto stvoření. Zahlédli hlaveň Nickovo pušky a začali střílet. Nick si všiml, že střílejí....plazmu. to nebylo moc dobré, protože jejich zbroj by nevydržela jediný zásah. Nick počkal až střelba přestane.Vyndal zbraň zpoza rohu a vystřelil 5 dávek. Zbraň pak hned zatáhl zpátky. pak vykoukl Dave a střelil jednoho nepřítele do hlavy, která se také rozletěla po místnosti. Nurah tam hodila tříštiví granát. Ozvalo se BUM a hrozné skřeky. Nick vykoukl a uviděl roztrhané těla. Jednomu to urvalo nohy a svíjel se v bolestech. Šli dál ve tvaru /\. Když Nick došel k svíjejícímu se stvoření vytáhl pistoli a střelil ho do hlavy. V další místnosti bylo těch stvoření plno hned co vešli do místnosti spustili palbu. Dave to dostal do břicha jakýmsi kusem bodců, které krátce po zásahu explodovali. Dava to odhodilo ke zdi. Vytáhl z pochvy pistoli a začal střílet. Ve zbroji měl díru a krvácel. Nick hodil kouřoví granát a doběhl k Davoci, kterého odtáhl za sloup kde se kryli s Nurah. Když kouř vyprchal stvoření přestali střílet a šli prozkoumat místnost. Nick i Nurah vykoukli z poza sloupu a spustili palbu. Nepřátelé pomalu padali k zemi, ale bylo jich příliš a Nick i Nurah museli přebít, když se schovali narazila do jejich sloupu hromada těch bodců co málem zabili Dava. poté co vybouchli rozdrtili kus sloupu.
"Musíme se něják ztaktitovat" řekl Nick
"Ale jak ?" zeptala se Nurah
"Potřebuju další medi-gel" řekl jim Dave
Nick mu dal další dávku a Dave si pomalu stoupl a vytáhl zbraň.
Po 10 minutovém boji. Padl i poslední nepřítel a Davovi došli náboje do pistole. Nick pomohl Davovi na nohy a šli dál.
"Krycí týme. Slyšíte mě ?"
"Ano pane. Slyšíme. Ale špatně"
"Jak to tam vypadá ?"
"Všude čisto."
"Dobře. Všechno podezřelého hned hlašte."
"Ano pane."
"A ještě něco. Pošlete pár mužů k prozkoumání okolí a rozbijte tábor."
"Ano pane."
"Nurah prozkoumej místnost před námi."
"Rozkaz"
"Dave. Můžeš chodit ?"
"Snad jo"
Nick pomohl Davovi udržet se na nohách. Poté co Došli k dalším dveřím Nurah je otevřela a nakoukla dovnitř.
"Čisto."
"Dobře. Dem, dem, dem"
Nick s Nurah vběhli do místnosti a zajistili jí. Za nimi se tam pomalu odbelhal Dave.
"Měli by sme si na chvilku dát pauzu." navrhl Nick
"Souhlasím" řekl Dave.
"Já taky"
__________________________________________________________

P.S.: Doufám, že se vám díly líbili. Pokud ano zanechte komentář a dejte KVALITNÍ PŘÍSPĚVEK. pokud ne zanechte koment co se vám na tom nelíbilo.

Upravil/a SuperHunter dne 23.09.2012 16:13