Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hunterovi povídačky, Svazek 1.: Hrozba Onyxu

Přidal SuperHunter dne 08.09.2012 19:02
#2

Víte co ? Kašlu na ten termín co sem sem dal zejtra bude druhý díl.
____________________________________________________________
CHAPTER 1

Nick přebil zásobník a hned vystřelil dvě dávky do dvou žoldáků, ktří se k němu blížili s brokovnicemi. Nepřátelské senzory ho objevili hned jak vstoupil do gravitačního pole. Není divu, že ho rebelové před chvíli odřízli od místa vyzvednutí.
Tahle zpropadená planeta ho už doháněla k šílenství. Nejdřív mu sestřelí výsadkoví modul, pak se ho snaží zabít ve Warthogu*, který si "půjčil" od strážného ,od kterého si také "půjčil" také útočnou pušku Avenger. Před tím než ho odřízli poslal SOS na svou loď, která ho měla každou chvíli vyzvednout 500 metrů od místa kde se krčil u kamene, který se pomalu proměňoval v roztavenou horninu, protože žoldáci za energetickými štíty ho neustále kropili palbou z kulometů, které přikurtovaly k zemi.
Znovu vykoukl z krytu a sundal další tři rebely. Nad Nickovo hlavou přelétla raketa z SPNK (raketomet). Rebelové zřejmě nebily dobře vycvičeni, jelikož měli mizernou mušku, na rozdíl od Nicka, který byl vycvičen střílením z útočných pušek, sniperů a pistolí. Dalšího žoldáka, který se ho pokoušel obejít zprava, nebyli ani dobří v plížení na rozdíl od Nicka, který byl rozený infiltrátor. Zbyli jen čtyři. Dva u kulometů a dva s brokovnicemi. Nickovi zbyl zásobník a čtvrtku toho co měl v pušce. Kdyby tu nebyl sám zahájili by potlačovací palbu a Nick by se proplížil k štítu, prošel skrz a zabil ty dva mag**y, kteří asi nevěděli co znamená přebít.
Najednou štít zasypaly projektily a štít spadl. Projektily z rotačních kulometů roztrhaly rebely na kusy. Nick zvedl hlavu a spatřil svou loď. Křišťálový drak mu přelétl nad hlavou a přistál přibližně 100 metrů od něj. Spustil plošinu a zní vyšli dva turiané z helmami a pokropili dva zbylé rebely. Nick se rozběhl k lodi.

V lodi na něj čekal Jack, zbroj mistr, ktrý ho radostně přivítal.
Hned co se plošina zavřela Křišťálový drak vzlétl a po průletu atmosférou zamířil k relé které je mělo dopravit do bezpečí. Před nimi se, ale zhmotnili dva prowlery** které zahájili střelbu z laserových děl. Křišťálový drak udělal vývrtku směrem vlevo a vystřelil projektil z MAKu*** projektil zasáhl bližší prowler, který dostal přímí zásah do muničního skladu což vedlo k obrovské explozi. Druhý prowler zahájil palbu z raketových komor a rakety typu ARCHER se rychle blížili k Křišťálovému drakovi. Rakety byly už blízko, ale Křišťálový drak těsné před zásahem stoupl směrem nahoru a rekety ho minuli. Křišťálový drak vystřelil své rakety, ale ty byli typu NOVA což byli naváděné rakety, které se dali ovládat ještě minutu po výstřelu z komory. Prowler se pokusil o stejný únikoví manévr jako Křišťálový drak, poté co ho rakety minuli se bez problému otočili a zasáhli svůj cíl. Prowler se rozdělil na dvě poloviny a zadní část vybouchla.
"Veliteli. Žádné známky života na zničeném plavidle." oznámil Jak Nickovi přes lodní komunikaci.
"Dobrá práce nabijte MAKy a nabíjte raketové komory. Johne zamiř s námi k relé chci se odsud dostat co nejrychleji" řekl Nick.
"Ano, pane" odpověděl John. Když doletěli k relé nastavili souřadnice soustavy kde se nacházel Cíl a vlétli Do relé, které je vystřelilo k cíli.

*Warthog-Něco jako Hummer, jen nemá střechu a má to korbou kde bývá přidělán kulomet nebo raketomet. Pokud si to stále nemůžete vybavit najděte si to na googlu.
**Prowler-Něco jako špionážní loď, která často klade miny na nepřátelském poli, dokáže se zneviditelnit.
***MAK-Magnetický Akcelerační Kanón