Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Mimozemský život existuje.

Přidal Lord Rade dne 03.09.2012 13:35
#1

Zdravím, jak víte tak jsem se v jednom tématu vyjadřoval, co si o tom myslím a že na život ve vesmíru kromě toho našeho věřím. Mám sice docela dobrou představivost a dost nad všemi závěry přemýšlím, ale většinu informací mám z různých zdrojů. Než abych vám sem psal všechny mé nekonečné myšlenky a informace, vám sem nejdřív budu dávat různé odkazy na videa a články, které vám určitě změní uvažování. Myslím, že tu přesně tohle téma nemá chybět, protože je to nejvýznamnější a nejdůležitější.. (nemůžu najít pravá slova) Jednoduše si myslím, že kdyby jsme se s jinou rasou setkali z očí do očí a vláda, korporace by to už nemohla dál zatajovat, tak by nám to všem převrátilo životy naruby.

"Oni" tu byli a jsou pořád. Od počátku věků se dochovali malby, rytiny, obrazy zachycující létající talíře, nebo podivné bytosti. Možná už i staří Mayové s němi navázali kontakt a předpověděli něco velkého- něco co změní naše životy a posuneme se dál.

Ano věřím, že tu nejsme samy a dřív nebo později vyjde pravda najevo. Tak jako vyšlo najevo, že Země není středem vesmíru a není placatá.

První odkaz co vám nabýzím je hodně zajímavý a měli by jste si ho přečíst. Neil si vzal své tajemství do hrobu a vyhýbal se rozhovorům, ale tohle je dost možný důvod proč. Když jsem se díval na video (20 let staré), kde mluví k nové generaci na jedné vyjimečné schůzy řekl se slzami v očích: "Dokázali jsme jen začátek a vám necháváme většinu toho, co není splněno. Jsou tu stále skvělé a neobjevené věci- Průlomové objevy přístupné těm kteří dokážou odstranit ochranou slupku pravdy." Zajímavé, že? Co musel vidět a čím mu hrozili.. tohle by vám měl nastínit následující článek:
http://www.ac24.c...armstronga

Prozatím končím, příště přinesu něco víc, nechte k sobě proniknout nepoznané. (ta poslední věta mě teď napadla.. asi si na ní dám patent)