Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Doctor Who

Přidal PrincessLeia dne 16.11.2012 00:17
#26

Přidává se k vám další Doctor fanoušek :) Já už jsem vcelku pardál. Na Doctorovi jsem "závislá" už přes dva roky a stále se vracím ke starým dílům. Zrovna nyní jsem se začala koukat od začátku (od Ecclestena) a jsem ve druhé sérii. Dokoukala jsem dvojdíl se Cybermany. Vynikající, jak jinak ;)

Dneska se nebudu nějak rozepisovat. Už se chystám půl hodiny do postele, ale chtěla jsem se přihlásit k fanouškům tohoto báječného a unikátního seriálu co nejdříve, jelikož jsem na to patřičně hrdá B) Bohužel. Je příliš málo lidí okolo mě, se kterými se mohu se svým nadšením pro britskou produkci (zejména a hlavně BBC) podělit. Nyní konkrétně s nadšením pro Doctora.

Jen v krátkosti. I když mám Christophera ráda a nejdřív jsem nevěděla, jak se bez něj objedu (což šlo s Davidem veeeelmi rychle) a k Mattovi jsem v mnoha věcech tolerantní a díly s ním si užívám, mým nejoblíbenějším Doctorem je bez výhrad desítka - David Tennant.
Staré díly jsem ještě neviděla. Začala jsem se dívat na první sérii, která se mi celkem zalíbila, ale odradil mě díl Marco Polo, protože jsem se prostě k tomu dílu, který byl nastříhaný z fotografií, musela nutit. Nedodívala jsem se na to a nějak nemám chuť. Přitom bych se ráda v těch starých posunula dál... Kolim dílu je tímto způsobem fotografií zpracováno? A bude vadit, když je přeskočím?

Whirt: Celou tu "sérii" příběhů z prvního setkání s Daleky jsem si užila ;)

Upravil/a PrincessLeia dne 16.11.2012 00:18