Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Doctor Who

Přidal Whirt dne 02.09.2012 19:02
#1

Citace z Wikipedie:
Pán času (v angličtině Doctor Who) je původní britský televizní sci-fi seriál společnosti BBC. Popisuje dobrodružství záhadného cestovatele časem, který se představuje jako Doktor (orig. the Doctor). Doktor cestuje ve své lodi TARDIS, která zvenčí vypadá jako britská policejní budka z 50. let. Se svými společníky a společnicemi zkoumá vesmír a čas, řeší problémy a napravuje škody. Pro seriál je typický nadhled a s láskou využívaná klišé a zápletky z brakových sci-fi 50. a 60. let.


V Británii právě včera večer byl vysílán první díl sedmé (v celkovém součtu třicáté třetí) série tohoto seriálu, v českém názvu ne moc originálně nazvaného Pána Času.

Právě jsem dokoukal tento první díl a fantasie scénáristů mě neustále překvapuje a tak mě zajímá, zda-li se tu na fóru najde ještě někdo, kdo by se na tento nejdéle vysílaný sci-fy seriál díval také (kromě tebe BadWolfe, protože se vsadím, že tenhle díl máš zhlédnutý, stejně jako já :D).

Nejen že jsem se u tohoto openingového dílu zasmál, uronil slzičku, chytla mě nostalgie a byl jsem napjatý, ale také mě čekala klasicky úžasná hudba Murraye Golda.
(Tohle je opravdu SPOILER...) Navíc