Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Eziův osud

Přidal Diego dne 12.01.2013 19:13
#61

Kapitola 8 - Cesta


Po pěti měsících...

Po dlouhém vyčkávání a hledání, kde je zbytek mé rodiny, jsem našel konečně jejich místo pobytu. Vyslýchal jsem mnoho templářských poskoků, někteří jim sloužily jen pro peníze, někteří zase pro jejich přesvědčení a jiní jen chtěli zničit řád assassínů.

Nikdo nepřežil

Ty, které jsem vyslýchal, odposlouchával, vždy potkala nějaká nehoda, při které zemřeli. To jen kvůli smazání stop, nikdo nesmí vědět, že žiju. Získal jsem také spoustu dopisů, směrovaným několika templářům, templáři si myslí, že jsem mrtvý, že mne zabily ti Romulovi stoupenci, a tak to prozatím musí zůstat. Získal jsem mnoho finančních prostředků od mých templářských "přátel", a z nich jsem si pořídil malé sídlo v centru Konstantinopole. Je to sice daleko od mého domova, ale už tam není nikdo kdo by na mne čekal.

Město mnoha kultur

Žiji zde sice jen pár týdnů, ale už jsem měl poznat pohostinnost zdejších obyvatel. Pomohou vám když mohou, ale někteří vám vzápětí vrazí kudlu do zad. Žádné přátele tu nemám, aůe naštěstí tady nejsou žádná templáři. Je to město mnoha kultur a náboženství, tolik krásných míst zde leží, chtěl bych je navštívit. Zatím jsem navštívil jen Velký Bazaar, ve kterém je to jako v bludišti, tolik různých druhů zboží v Itálii k vidění absolutně nebylo. Navíc je tu tolik výhledů na okolní krejinu a moře, celé mne to láká.

Po dalších dvou měsících

Služebnictvo

Mé pátrání nabralo zcela jiný směr, po zjištění kde je Cristina a Federico, jsem byl nucen tohle krásné město na čas opustit. Ale něž jsem odjel, musel jsem nějak zajistit své sídlo. Byl to jen třípatrový dům, se zahradou a balkóny. Proto jsem najal tři lidi, o kterých si myslím, že by v budoucnu být v našem řádu. Dva muže a jednu ženu, všechny jsem našel v chudinské čtvrti téměř na ulici, kde dřeli nouzi s bídou. Viděl jsem je pracovat, své řemeslo umí dobře, jsou navíc pracovití a za ty peníze co jim dávám si mohou, konečně dovolit život na lepší úrovni.

Za dva týdny...

Po zajištění chodu sídla a přichystání se na cestu, jsem se rozloučil se služebnými a vyrazil na cestu. Cesta to bude neskutečně dlouhá, většina lidí, krom vojáků, ji za svůj život ani nikdy neurazí. Ale já musím... kvůli své lásce a bratrovi, kdo ví co mu mohou udělat.
Teď vám dám na výběr, kde chcete aby jako první vyrazil Ezio?

1) Rusko
2) Indie
3) Čína
4) Velká británie
5) Francie