Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Zacatek

Přidal BadWolf dne 11.08.2012 03:44
#24

Já jsem sice totálně pro Legii (a už jsem tu psal tisíckrát proč je lepší, takže tohle vynechme) ale na začátku jdu vždy s někým jiným.

Záleží na postavě a na situaci. Například, já vždycky stojím jako udivený na místě a sleduji Alduina
(--(konec konců, pro tu postavu to musí být ohromný zážitek - ten útok draka a jeho síla - než pro mně jako hráče a diváka tisíců děl ve kterých jsou draci běžnější než králíci)--)
a on se potom zaměří na Vás. Pak na mně útočí a já prostě vběhnu do prvních dveří, abych se zachránil (přirozený, ne?).
BTW je to super, jednou jsem se třeba s Tatarkou dostal Alduinovi přímo (!) pod tělo, a v podstatě jsem ho podlézal. Spolu s epickou hudbou to byl skvělý zážitek.

A pak postava. Tady jde o dvě volby (plus jedna) mezi postavami.
1 (nemám ho rád), některým mým postavám vadí Ralofovi kecy, a proto se drží Hadvara. Jiným vadí, že se je snažili Císařští popravit (ačkoli poté ve hře se začnou ve válce orientovat...) a tak jdou s Ralofem.
2 (zachránil mi život), některé mé postavy více ocení to, že vám na začátku Ralof pomůže do věže, jiným, že je po prostoru Helgenu až k pevnosti vede Hadvar.
+ (Hej, ty sviňáku!), a ještě, některé mé postavy by nevyskočili z té věže, a tak dělám, jako že je Ralof strčil. Tyto postavy pak s Ralofem rozhodně nejdou.

Možná to zní složitě na přemýšlení, ale já to dělám naprosto přirozeně, a NIKDY se nezastavím abych se rozhodl, jestli to té postavě vadí nebo ne (charakter postavy vytvářím zároveň když jí tvořím).
Já prostě hraji dost RP, a jediné co dělám vždycky stejně, je to, že nikdy nepodporuji Bouřné Hávy (ale Císařství u nějakých postav třebas taky ne), ono když si člověk (má postava) zjistí jaký to jsou sviňáci...

P.S.: Taky se vám tak strašně líbí ten moment, jak když utíkáte s Hadvarem kolem zdi a pak se na ní posadí Alduin a upraží toho vojáka před sebou, že se pak na vás Alduin podívá :)?