Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hate park

Přidal Tondulin dne 28.07.2016 23:15
#494

Původně jsem se nehodlal zapojovat ale když už tu píšou takové elity jako je hRDLA taky si dovolím pár řádek.

Asi vám furt ještě nedošlo co se vám Adri snaží říct, já mám taky rád srandu i trollení ale tady to nemá co dělat, trollit si můžete na FB, chatu nebo na skypu jak už Adri řekl a nechápu proč by na fóru o Skyrimu měla být nějaká Trolling room. Adriho tady hejtujete za to, že řeší banality, přitom vy mnohokrát řešíte mnohem větší kraviny. Třeba když jsem si jednou takhle vzal na chatu červenou barvu vznikla z toho solidní hádka mezi mnou a Mopidu, protože to je přece barva hRDLI a nikdo jiný si ji vzít nesmí. Měli by jste se smířit s tím, že tohle fórum není jen pro vaši "Starou gardu" a přestat se povyšovat nad ostatní nikdo na to není zvědavej.

hRDLA:
Úplně jsem čekal na to kdy se objeví nejmoudřejší ze všech, samozvaný král všech ptáků (snad ti dojde co tam má být, kdyžtak mi napiš PM prozradím ti to) hRDLA osobně. Jsem rád že jsi poukázal na to jací jsou ostatní plebové a nerdi a ukázal jsi nám svůj pohled experta z real-lifu opravdu se cítím obohacen tvými zkušenostmi. Tak trochu ale nechápu proč vlastně přispíváš, takový borec jako ty se může radši jít někam zkalit, sbalit nějaký buchty a vůbec nemusí řešit nějaký fórko ne? ;)

PS: Běž si psát na zing o konzolích, nebo si pobrečet na steam, že jsi chudáček co nemá na PC a nezapomeň někoho pověřit, aby tu hlídal tu tvoji červenou ty bukvo.