Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hate park

Přidal Adrian_S dne 28.07.2016 22:04
#454

Promiň Rade, ale musím nesouhlasit.

Trolling room tu nemá co dělat, byť je možná originální a kreativní, jak říkáš.. ale to, co se děje na chatu, nemusí být zde. To nikoho nezajímá.

Ano, ze začátku jsem tam přispíval, neboť jsem sám neměl tušení, jestli jde o recesi nebo o fakt. Až poté, kdy se prokázalo, že jde o "trollení" ostatních fóranů (hlavně těch, co chodí na chat), tak jsem přestal jevit jakýkoliv zájem. Kdykoli jsem tam vlezl, řešily se jen blbosti, které neměly souvislosti... Že tam někoho nazvete sice s vtipným "sexuálním kontextem", může být pro vás zábava... ale pro ostatní zase ne. Uvědom si, že nejste jediní na tomto fóru, a že jsou tu i uživatelé, kteří tohle nemusí číst pokaždé, když se objeví "žlutá složka".
(Já osobně, když tohle uvidím, kliknu do "Trolling roomu" jen proto, aby to přestalo svítit. Vůbec mě nezajímá, co se tam děje a jakou peachovinu jste si vymysleli.)

Další: Ocenění

Když jsem poprvé vstoupil na tyto stránky a viděl některé členy, jaká mají ocenění, řekl jsem si (něco v tom smyslu) "Jakou práci si museli dát, aby tohle získali!"

Přece, ocenění se nedává jen tak, ne? Že támhle řekl někdo nějakou vtipnou hlášku, překročil metu, vytvořil nebo někomu pomohl.. to si zaslouží ocenění...

Ale konkrétně u ocenění Mop "Pisálek - Vrah"... Ne.
Ne, nechápu. Žádnou takovou povídku, báseň nebo článek, který by se takto jmenoval, jsem nenašel.
Pokud je mi známo, tak toto ocenění se získává, pokud dotyčná osoba vytvoří nějaký děj s myšlenkou.. příběh (ať už herní, filmový, ze skutečného světa a co já vím ještě) a JE KVALITNÍ. (a samozřejmě, že si o to dotyčná osoba řekne)

Mopidu sama nic takového nenapsala, možná tak velmi krátkou povídku http://skyrim.4fa...ad_id=3927 .. Ale to si nezaslouží ocenění.. vždyť to nemá pokračování! A pokud mi na tohle napíšeš, že už to přeháním a dělám jen zbytečné "halo", tak teda sorry, ale kdyby se měli dávat ocenění každému, kdo něco podobného sesmolí, pak už tu jsou oceněni i SPAMEŘI. :/

Jak to je s Mattem nemám tušení. Ocenění "legenda fóra" nemohu nijak ohodnotit, neboť jsem nebyl u toho (pokud se to stalo dříve před mou registrací). Jestli něco pronesl na chatu / ve vláknu nebo článku a všechny si tím nějak "poznamenal" (nebo aspoň většina ho neustále opakuje), pak si jej zaslouží. Proti tomu nic nemám.

Možná to vypadá pro některé zbytečně, že se otevřelo tohle téma.. někteří si řeknou, že se snažím zbytečně, jiní zase něco hodí na moderátory a jiní si budou hledět svého.. v tichosti.
Ale tady chci poukázat na tu "nespravedlivost" a důkaz, že si tu zkrátka ti "starší" dělají co chtějí, byť na to nemají právo.

Očekával jsem o tohoto fóra "civilizovanější" skupinu a společnost.. A pokud zde vidím stejné podivíny, jak se chovají... to už můžu jít rovnou do hospody, mezi ty, jimiž mnou nebo já jima pohrdám..

Tohle je špatný přístup... a já bych byl moc rád, kdyby se změnil.
Od začátku mé registrace jsem si na nic nestěžoval a vše nechal na ostatních. Ale teď jsem prostě musel zasáhnout (nebýt těch za***ných spamerů).

V tuhle chvíli mi to tu připadá, jako bych přišel do Cechu Zlodějů ve Skyrimu... prázdná místa, málo členů, neštěstí a spousta potíží. Jsem zvědav, který z vás je Brynjolf, Karliah a Mercer Frey...