Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hate park

Přidal Lord Rade dne 28.07.2016 22:04
#453

Adriane, kde v Trolling Roomu vidíš rasismus? :D

Kromě toho TR nebyl založen jen na trollení, ale i na vzpomínky z chatu, zábavná a trapná videa a na víc nezávaznější psaní, než je v nekonečné. A to z důvodu, že původní chat vlákno bylo kvůli "nedopatření" zapříčiněným boji mezi módy a ostatními smazáno. Tohle jsem tedy pojal ještě ostřeji a chtěl jsem zjistit, co se stane. Téma se zamklo, ale později zas odemklo, protože si módi uvědomili, že by ty příspěvky jinak byly jinde. TR nikdo otevírat nemusí, ale přiznejte si, že vás vždy nejnovější drby lákají.

Trolling Room je geniální počin, na který bych si měl udělat patent...

ED: Kromě toho i ty jsi ho navštěvoval a přispíval tam. ;)

A Mop má ocenění vrah, protože někoho zabila a já na to přišel, nebo tak. Už si to ani nepamatuju, přesto je to historický milník, který by měl být tímto způsobem zaznamenán. Stejně, jako Mattova hodnost "Odpadkového muže", kterou jsem svými intrikami taktéž zapříčinil na skutečném faktu.

Nesvádějte problémy na jiné. To nechte na politicích. Jestli chcete pro skyrim fórum něco udělat, tak zapojte kreativitu. Jako když jsem stvořil Trolling Room. Stěžovat si na nedostatky a ostatní umí každý.

Upravil/a Lord Rade dne 28.07.2016 00:20