Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hate park

Přidal EldeR dne 19.07.2014 13:54
#446

Lene chápu, že nechceš mlčet, pokud se ti něco nelíbí, ale taky nemůžeš očekávat, že si z toho co napíšeš všichni sednou na zadek. Máme každý právo na vlastní názor, na vlastní pravdu a podobně, ale taky bysme měli do jistý míry tolerovat a akceptovat názory druhých.

Co se toho vtipu týče, já se k tomu nevyjadřoval, protože sem od přírody morbidní a nijak víc se mě to nedotknulo, ale ta hysterická debata co následovala už se mě určitým způsobem dotknula.

Chápu, že nemáš Mika rád, popravdě na něho máš nejspíš alergii, dost možná to je vzájemný, ale tohle je internetový fórum, kde vznikla určitá komunita a takovýhle rozdělování se na nějaký dva tábory kvůli kokotinám se mi opravdu nelíbí.

Už sem to navrhoval víckrát, ale vy dva byste se měli navzájem ignorovat pro dobro nás všech, pokud vás ovšem tohle věčný dohadování se "kdo dál dočůrá" vysloveně nebaví.

Mimochodem Lene vítězem debaty není nutně ten, co má poslední slovo, ale někdy mlčením, nebo ignorováním oponenta řekneš daleko víc. Hádat se jak děcka nic neřeší, ale povznýst se nad to a ukázat určitou míru rozumu a nadhledu by nebylo na škodu.;)

Upravil/a EldeR dne 19.07.2014 13:56