Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hate park

Přidal nagasadowcz dne 19.07.2014 13:30
#443

Lene, fracek jsi pro mě byl vždycky, jen fracek, který sem patřil a nevadil mi. To se nezměnilo tím, že sis dal něco do podpisu. To se změnilo po Tsunamiplavci a Shoggotovi a pak po hRDLovi. Neustále potřebuješ mít někoho, ke komu máš pocit, že patříš. Někoho, koho obdivuješ, protože spadá pod tvůj ideál "síly". Na internetu... A vybíráš si samé lepší jedince. A nakonec jsi jimi vždycky zklamaný, ale nemůžeš to přiznat, protože by sis pak sám připadal naprosto hloupě.

Jsou věci, které se po letech blízkého kontaktu, myslím osobnostní charakteristiky, projeví i takhle po internetu. A já se silně obávám, že ty jsi takovýhle i v reálu. A dlouho jsem si říkal, že je to tím, že jsi dítě/puboš a vyrosteš z toho. Jenže už tomu nevěřím. Některé základní principy lidského fungování jsou neměnné a drží se od dětství. Nemůžu si vážit někoho, jako jsi ty.

Jsi věčně uplý k nějakým ideálům - jenže to jsou ideály jiných lidí, protože sám sobě nevěříš dost na to, abys sám sebe považoval za svého pána. Nejdříve Shoggot, pak hRDLA. Nebýt sám sebou, zdá se, je tvá největší přirozenost, skrze kterou vlastně sám sebou jsi. To je něco smutného i špatného.

To, že se tu proti tobě teď vystupuje, jak se vystupuje, se ti může zdát nefér, tomu rozumím. Ale věz, že nějaký tvůj "humor" není skutečným důvodem. Ani jeden obrázek v podpisu. Je to něco, co se s tebou děje už dlouho a kvůli čemu tě lidé přestali brát jako neškodného či otravného fracka a začali tě brát jako fracka nesnesitelného a políček zasluhujícího. A věř mi, že to nejsou jen modi. Bohůmžel pro tebe, modi to jsou taky.

Nemůžu říct - posral's to. Ty to totiž posíráš už dlouho a teď konečně přichází finální výsledek v podobě reakce ostatních, včetně správců tohohle fóra.

Jo a ještě něco - spravedlnost je lidský ideál a výmysl. Svět nefunguje na principu férovosti, ale na principu akce a reakce. A z toho pohledu dává tvoje situace naprosto dokonalý smysl.

A víš, co je nejhorší? Že vím, že až si tohle přečteš, tak to budeš chápat a přijmeš to. Minimálně proto, že ten příspěvek, jak tě znám, budeš do určité míry obdivovat. A z velké části taky proto, že nejsi blbec v rámci inteligence, jen v rámci vystupování a chování.

Takže tak, Lene a ostatní. Omlouvám se za délku, ale víte, že jinak to neumím.

HOWGH!