Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hate park

Přidal Leneren dne 19.07.2014 13:11
#441

O skutečné smrti se nevtipkuje...Lidi já nevím, ale vy prostě ignorujete to, že černý a šibeničníh humor je jeden z obraných mechanismů, jak se bránit tomu, aby z toho člověk nezcvokl. Je mi jasné, že kdyby tohle řekl Mike tak to hned berete, ale vzhledem k tomu, že to říkám já tak je to všem stejně u p***le. To samý to bylo, když Mike mě a několik lidí neprávěm nařkl a urážel. Když to udělal on tak to bylo v pořádku, pohoda, klídek a tabáček. Ale když jsem se mu já pomstil tím obrázkem, kde jsem o něm psal a pak zatemnil můj nick tak jsem se u všech propadl na nejnižší možnou příčku. U Máhy jsem se změnil z dobrýho kamaráda na ubohýho k***ta. U Nagy na fracka, nebo na co a další. Asi to bude tím, že jsem idealista a naiva, ale já jsem věřil, že ve světě je nějáká spravedlnost. A fakt, že jo spolíhal jsem na to, že lidi umějí být spravedlivý a posuzovat dvě stejný věci stejně. Ale ne. Spletl jsem se. Opět jsem si dokázal, že se naprosto nevyznám v lidech. Víte, dřív jsem si tu spousty lidí vážil a respektoval. Některý z nich jsem zradil, když se tu objevil TsunamiPlavec a Shoggot. A k**vsky mě to mrzí choval jsem se jako k**ot a zmrd, ale udělal jsem to. Nikdy jsem to až doteď takhle nepřiznal. Tohle je způsob jakým se jim omlouvám. Taky to mělo něco naznačit určitým lidem, ale to je jedno. Řeknu už jen jedno. Po tom co jsem tu postnul ten obrázek a následně jsem zde z čirého vzteku a zklaání postnul to o TK, jsem byl extrémě zklamaný. Spousta z vás se projevila jako něco, co nemám rád. Jako lidi, malicherní, subjektivní, nenávistní. To je asi tak vše co jsem chtěl říct. A ještě něco Miku. Řeknu ti to znova já jsem tě nikdy nepomlouval, ale to tvůj slepičí mozeček asi nepobere. Někdo mi dokonce říkal, že ty jsi pomlouval. A řeknu ti to ještě jednou. Říkal jsem ti to už víckrat, ale já tě nemám potřebu pomlouvat, nemám problém ti říct to, že tě považuji za k**ta a zmrda a zlého člověka takhle to snad stačí. A ještě něco, já nejsem zlý, jsem sice zmrd, zrádná svíně, musím mít pořád pravdu, jsem egoista a povrchní a k*revsky zakomplexovaný frajírek, ale zlý je ten kdo hodnotí někoho jiného, ale jinak stejného naprosto jinak jak sebe. A jsme stejní. Oba jsme egoisti, povrchní, zmrdi atakdále. Mimochodem a příště prosímtě neříkej, že se se mnou nedá bavit, když už nemáš co říct a nezačínej hned vytahovat svoji pozici moderátora. Honit ego si můžeš i jinak.
To je snad asi vše co jsem chtěl říct, brzo dostanu ban tak se se všemi loučím, s některými se loučím rád, někteří mi budou scházet....
E: A ještě poslední slova Elderovi k tomu co napsal v nekonečný, že pokaždý musím mít poslední slovo. Jo musím !@#%§, protože když mám k něčemu něco říct nebudu snad mlčet ne?

Upravil/a Ligos dne 19.07.2014 13:23