Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Co by jste na Skyrimu změnili

Přidal sardasdarn dne 29.11.2011 19:39
#60

Marcus Flavius napsal:
Ani jako zeman nemám respekt u strážných třeba,stále si mluví to svoje..někdo ti ukradl buchty atd..Přitom já být zeman tak ho za takový oslovení nechám spráskat B)

Taky mi to přijde v příjímací komnatě u jarla pořád stejné,chtělo by to třeba jednou za čas udělat aby jarl pořádal nějakou hostinu či slavnost kam by pozval své zemany a důležité obyvatele města,o slavnosti by mě spravil posel(kurýr) prostě tam jít a hodovat..Aby se mě třeba jarl ptal co nového,nebo reagoval na činy a úspěchy kterých sem za tu dobu dosáhl..


Trochu to zkombinovat s "Mount&Blade" ? Proč ne? Krom "vymalování" baráku a jeho vybavení se není o co starat, takže když už titul zemana, proč taky nedat možnost zasloužit si (vybojovat) panství (hrádeček) a o něj se starat. Samozřejmě skrze prostředníka-správce, jinak se z hradu nehneš. :D
Rozhodně bych uvítal větší interakci s lidmi ve svém okolí a jejich reakce na mé činy.
Když už jsme u přání ohledně změn: Tvorba postavy je sice dostačující, ale zdaleka nedosahuje takové variability jako třeba AgeofConan či roztomilé TheSims3. Připadá mi, že vzali několik známých hereckých ksichtíků a z nich si hráč může dle libosti poskládat svého hrdinu. Přednastavené tvary očí, úst či nosu moc možností nedávají a ať se snažím, jak se snažím, pořád mi při tvorbě vychází "Arnie". :D
Co se inventáře týče, ten bych i ponechal. Mě osobně přijde přehlednější než ten z Oblivionu a já se v něm orientuji dobře.
Grafika je pro mě postačující, protože to v okně krásně rozběhám i na svém dva roky starém kompu, který už tehdy neměl grafárnu nijak výraznou.

Co bych rozhodně do budoucna v DLC uvítal je větší vizuální variabilita dungeonů. Ač se mi velmi líbí, že s každým jednotlivým dungeonem si autoři pohráli a ani jeden (nesetkal jsem se s tím) není, co do rozložení chodeb a místností, stejný tak jako třeba v DA2, stejně je všude použit stejný kámen, portál či dveře. Nějakou takovou obměnu bych uvítal, protože prošlé dungeony mi začínají splývat a přestávám si pamatovat, kde co je. Rád bych byl neustále překvapován pestrostí a ne otázkou: "Nebyl jsem tu už náhodou?"

Tak... zatím vše, co mě v první chvíli napadlo... ;)