Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Příběh tajemného tuláka

Přidal Lord Rade dne 31.08.2012 22:13
#55

Omlouvám se za bordel, kterej tady mám.. nechám to asi promazat, aby to bylo přehlednější nebo příběh líp uspořádám.. Další díl není tak dlouhý, ale je akčnější. Pokud budete mít nějaké připomínky nebo nápady, tak je sem klidně napište a pokud budou dobré tak je zavedu do příběhu. Další část tu bude podle mé chuti a vašeho zájmu. Takže pokud ještě čtete a baví vás to, tak dejte kvalitní příspěvek, nebo napište názor. Jo a rád bych slyšel jaké postavy z příběhu vám přijdou nejvíce sympatické: Tulák, Stín, Norman, Jednooký zachránce, Lovec (otec chlapce).. a pokud se vám nějaká postava líbí tak řekněte a já ji dám větší prostor (nové postavy přijdou brzy, tak se nebojte). Jej nechal jsem se zas unést.. to je snad delší než tahle část.. No nic příjemnou zábavu a dejte vědět ;)

Tulák
část 4.
_____________________________________________________________________________________________

,,Tuláku! Běž!" řval stále na ztuhlého chlapce. Stín se k němu rozeběhl a musel do něj vrazit, tak aby se vůbec pohnul. ,,Běž!" Zařval na něj ještě jednou a dal se na útěk. Když míjel strážného zaklel. Ten už ležel tváří k zemi.

Norman ten hluk slyšel. Právě proto tam před chvílí poslal svého mladšího kolegu, který v sobě neměl tolik piv jako on. Jenže se nevracel. Náhle uslyšel Stínův křik. ,,Doprdele. Co se tam děje," vypustil z úst a naštvaně se tam vydal.

Stín ho viděl přicházet. Ukryl se za rohem a mával na Tuláka rukou, aby odtamtud zmizel, ale on ho nevnímal. Byl jako bez duše. Náhle klidně vykročil a udělal pár kroků k strážnému u kterého se zastavil a klekl si. Položil vedle něj luk a začal ho ohmatávat, jako by se ujišťoval jestli se mu to nezdá a vážně ho zabil.

Norman už kráčel po schodech k cvičišti a Stín nevěděl, co má dělat. Určitě ho zabije až ho uvidí, pomyslel si.
,,Svene!" Vykřikl, když spatřil tělo a vyděšeně se za ním rozběhl. Otočil ho na záda. Byl zakrvácený a z břicha mu trčel zlomený šíp. ,,To bude dobrý Svene! Prober se hochu!" Bezmocně smutněl. Tulák se ani nesnažil utéct jen se postavil a řekl. ,,Je mi to líto. Já nechtěl." Když to uslyšel Norman otřel si rukou obličej a také se zvedl. ,,Tys zabil mýho syna!" Náhle pravou rukou vytáhl z pochvy starý meč. Tulák byl smířený s tím, že ho zabije.

Stín věděl, že dojde k nejhoršímu. Vyběhl z úkrytu a sám netušil co právě dělá. Chtěl jen pomoci příteli.
S řevem, kterým si chtěl dodat odvahy napřáhl ruku a chystal se strážného udeřit. Ten se nenechal ponížit a opilecky se ohnal mečem. Sekl ho přes hruď takovou silou, až chlapec odskočil stranou a tvrdě dopadl na zem. Když to jeho přítel viděl neváhal. Sebral luk se šípy a zamířil na zmateného Normana. Ten se při pohledu na něj zašklebil a něco zabručel. ,,Hni se a zabiju tě," zahrozil Tulák.

Muži jehož syn zemřel rukou dítěte to bylo úplně jedno, chystal se ho pomstít. Už se chystal zakročit, ale když si všiml, že se dveře za chlapcem otevřeli a vystoupili z nich další dva stražní začal se jen zlomyslně smát. Okamžitě se připravili k boji a pak zjistili, že před nimi leží dvě těla a bezmocný strážný na kterého míří třináctiletý kluk.