Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: řezník

Přidal smajdy1 dne 02.07.2012 13:35
#19

Jo, už to mám hotové.
Tak jo dám vám tu návod a kdyby tak mě doplňujte (takže mě určitě budete muset doplňovat :D )

1. přijdete k hřbitovu a tam na jednom hrobě je nějaká mrtvola (konkrétně se jmenuje Zuzana) a kolem ní stráže a nějaká hrobařka či mniška nebo kdo to je. Se všema si promluvíte a budete vyzváni, abyste vypátrali vraha. 2. Prohledáte hjerm (dům) od kterého musíte získat nejdříve klíč a to myslím od matky té mrtvoly nebo už pak nevím (doplňte), a prohledáte ho úplně brutálně detailně, ale hlavně musíte najít tajnou místnost, ta je za,,skříní, která je záhadně připojená se zdí"(kliknete na zadní část této skříně) tam má řezník svoje deníčky kde si ten úchilák vede svůj příběh tak detailně, že se divím, že se pod to nepodepíše, ale myslím, že není nutné pročítat to.
3. Až vám hra oznámí, že je dům prohledán,půjdete za nějakou ženskou, která to vyšetřuje (navede vás to), promluvíte si s ní a shodnete se na tom, že řezníkem je Jarlův čaroděj. půjdete do paláce za nějakým zástupcem Jarla nebo kdo to je (navede vás to) a udáte ho.
4. Čaroděj není vrah a pokud si s ním promluvíte, dozvíte se , že další vražda mám být spáchána v kamenné ulici, pokud se vám podaří zastavit vraha tam, stačí ho zabít, pokud ne, udělejte to na tržišti, kde se to taky pokusí udělat a jestli to nedáte tam, tak nevím, protože to už jsem nehrál.

doufám že jsem vám pomohl (aspoň trošku).;)