Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Real life mod

Přidal Brixcz dne 24.05.2012 16:53
#1

Diego už sem ho sem dával,je o 8 příspěvků nad tebou :)

Přidal Brixcz dne 24.05.2012 17:05
#2

Mopidu napsal:
používám taky Shadowmere ale spíš jenom na nějaký nudný cesty někam kde už jsem to prolezla. Jinak spíše chodím po svejch, přeci jen koně jsou docela otravný a pletou se pod nohy stejně jako followeři (onehdá jsem se uráčila k tomu abych si jako followera vzala Kharja. Lydii nechci, tu má každej a někoho super overpowered taky ne)


Přesně..uplně nesnášim když na cestě potkám třeba vlka nebo něco podobného a jen kvuli tomu musim slézt
z koně..ještě ke všemu ta dlouhatáncká animace jak ta postava leze dolu..uaa :D.
Jinak jako followera používam Mjoll a po vydání UFO (ultimate follower overhaul) modu sem si nabral i Lydii.

Přidal Acada dne 25.05.2012 17:01
#3

Diego napsal:
Acada napsal:
Brixcz napsal:
Nn enchant mám jen na pár věcech a nejsou nejak zvlášt´ epický..ale jinak máš pravdu,prohledat vše co se dá a žádný fast-travelování.


Jop, jak jsem si dal mod na vykouzleni kone, tak uz zadny fast travel. Bo ten kun je v tomto provedeni skoro idealni. Neni to zadnej hrdina, takze nebojuje. Muzu vykouzlit kone i pro Lydii, takze jedem oba. A rychlost je skutecne konska (baj voko). Mimochodem se da vykouzlit kun i uvnitr mistnosti, takze muzete pred Jarla predjet na koni v jeho vlastnim dome. Ale neda se z nej bojovat. To je minus.

Dáš sem stránku na ten mod?


Ja pouzivam Conjure Rideable Ethereal Horse Spell z http://skyrim.nex...hp?id=9534. Ten spell stoji 5000 zlatejch, takze to neni zadarmo. Clovek si tam muze vyspelit normalniho, duchoveho, zmrzleho a ohniveho kone. A taky si muze navolit esli jen pro sebe, ci i pro pomocnika. A taky rychlost.