Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Vaše první hra

Přidal Mahoney dne 08.05.2012 16:31
#13

Whirt napsal:
Reject napsal:
Whirt napsal:
Teď si rozhodně nemůžu vzpomenout, ale naprosto vím, že mezi mými prvními bylo Elder Scrolls: Arena. Potom si vzpomínám ještě na Commander Keen, Jetpack, Crystal, Transport Tycoon a to je nejspíš asi tak ten úplnej začátek... Je těžký si vzpomenout, která z nich byla jako první :)


Ty máš originálku arenu?! *15* Jinak Transport Tycoon jsem hrál taky, dostal jsem zlatou edici a vůbec mě to tenkrát nebavilo :D


Kéž by :) Strášně si přeju abych měl, jenže víš jak to tenkrát bylo - hry se mezi sebou půjčovali, někdy je měli tátové na počítačích a děti ani nevěděli jak se tam dostali... No a u mě to byl zrovna případ, že jsem si od kamaráda Arenu půjčil (táta hraní her nepovoloval a peníze na Arenu jsem neměl), bohužel jsem byl jeden z těch lidí co hry pečlivě vraceli (tenkrát se mi ztratilo několik originálek, který jsem dostal od kámošů např. k narozkám :))... No, takže v podstatě moje začátky s TES byli pirátský - ale v té době to tak bylo hodně často, takže si to tolik nevyčítám :D Ale čekám na ten čas, kdy si ušetřím a koupím si z Amazonu origo Areny :)


No tak mě bude teprve čtrnáct takže originálky už v dobách co jsem začal hrát byly, ale byly málo :). Jinak, na kolik by tě vyšla ta arena??