Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: The Elder Scrolls Novel: Infernal City Česky

Přidal Whirt dne 23.01.2011 19:33
#1

Určitě všichni fanoušci Elder Scrolls slyšely o knize Infernal City, která navazuje na události z Oblivionu (proto jsem zařadil Infernal City do diskuze o Oblivionu). Jelikož kniha ještě nevyšla v česku a žádný známý český překlad mi není znám, rozhodl jsem se, že budu každý den přidávat do tohoto fóra nějakou tu stránečku v mém českém překladu. Sami se mě pak budete moci ptát na věci které vám nejsou jasné, protože nikdo není dokonalý a tak i já se můžu splést - na otázky vytvořím speciální fórum.
Jazyk je v knížce sem tam těžký a já si opravdu nevím rady, tak mě za to nepeskujte.
Tak, ale teď už dost klábosení a jdeme přímo k věci. Jako první vám zatím dám k dispozici můj přeložený úvodní popis aby jste byly na zítřek natěšení. Tímto označuji fórum The Infernal City Česky za aktivní:

http://skyrim.4fan.cz/other_images/2.jpeg

Čtyřicet let uplynulo od zažehnání hrozby
přicházející z rudých bran Oblivionu a Tamriel je znovu ohrožen… Starobylé zlo opět vystupuje z temnot a požírá vše, co se mu postaví do cesty. To zlo je Umbriel, plovoucí město vrhající chladný stín smrti, tam, kde se objeví… Lidé umírají, ale není jim uštědřeno klidu a probouzí se z posmrtného spánku.

A to ve stínu Umbriel celé dobrodružství začíná, kde skupina několika, lidmi zavrhnutých, hrdinů se spojilo v mocnou skupinu.
Legendární princ uschovávající temné tajemství. Špeh, který je na stopě spiknutí obrovských rozměrů. Mág posedlý touhou po kruté pomstě a Annaig, mladá dívka, jež má osud Tamrielu na svých bedrech.


http://skyrim.4fan.cz/other_images/1.jpeg

Kniha byla napsána Gregem Keyem 24. Listopadu 2009 a navazuje na události z hry The Elder Scrolls IV: Oblivion, která vyšla v roce 2006. Je jednou z dvou vzrušujících románů, který popisuje události okolo Pekelného Města.

Upravil/a SkyrimAdmin dne 23.01.2011 19:58