Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Emperors or Stormcloaks

Přidal Barbar dne 15.11.2011 10:35
#1

hmm řeč Orca.

Jsou ne jen rasisti , ale znevažují tradice! Porušují pradávné přísahy otců a jejich otců.

Teď vážně jak to že Vznešení Elfové mohou diktovat císařství o tom bohu? Je to tam někde vysvětleno co se stalo? Vím že jediná provincie nebyla podmaněna Císařstvím a to Vznešených elfů ale to je tak vše.

Přidal ePSn dne 15.11.2011 11:09
#2

jelikož se delší dobu zajímám o staro. Řím tak jsem se přidal k imperiálum.
jen tak mimochodem, tady je to přehlídka češtiny

Přidal BigHarold dne 15.11.2011 11:22
#3

To Barbar: No je to vysvětleno v knihách a i z dialogů s některými postavami něco pochytíš.
Po úmrtí posledního Septima před 200 lety (Martin v Oblivionu) se Císařství dostalo lehce do úpadku a začala válka se Vznešenými Elfy. Tu císařství sice neprohrálo ale nemělo k tomu daleko a tak podepsalo příměří kde si dali že se nesmí uctívat Talos (Tiber Septim).No a jelikož to byl asi jeden z nejvýznamějších bohů (lidí) v říši a ve Skyrimu nejvíce uctívaný tak se Nordové naštvali. Nikdo se jich totiž neptal a tak se rozdělili na dva tábory.Jedni co se jim to sice nelíbí ale podporují císařství právě kvůli historii a druhým se to taky nelíbí ale postavili se na odpor proto že si císařství nechalo kecat do vlády od Vznešených. Že se v podstatě stalo jejich loutkou a tím popíra tu slávu historie.

A proč Vznešení nemaj rádi Talose (Tibera Septima)? No z velké části proto že po tom co byli na začátku prvního věku vyhnáni ze Skyrimu a válčili s lidmi je Tiber Septim vyhnal v podstatě porazil a sjednotil Tamiel. v podstatě svrhl jejich imperium a vybudoval Císařství. No a jelikož toto dokázal lidého ho začali zbožňovat natolik že se po smrti stal bohem a rozšířil řady Starých boh§ z 8 na nynější Devítku.

Přidal Barbar dne 15.11.2011 11:29
#4

ePSn- Nejsem Čech takže než se do někoho budeš navážet že neumí tvým rodným jazykem ověř si kdo to je. Je mě 31 let a ne houpej opravdu nejsem. Silně pochybuji že ty umíš mím.

BigHarold-Moc děkuji za osvětlení, jsem netušil že Císařství vzhledem k tomu jakou má moc málem prohrálo po Oblivionu s Elfy. Každopádně se přidám na stranu Říše :)

Přidal ePSn dne 15.11.2011 11:31
#5

2barbar: nemluvil jsem přímo k tobě, nebo jestli ty vlastníš ostatních X accountů na tomto fóru tak promiň

Přidal Barbar dne 15.11.2011 11:34
#6

ePSn- Raději Varuji předem.

BigHarold- Ještě se tě optám protože je vidět že jsi znalí, je vlastně teď císař ? Protože pokud ne tak pořád jsou vyhaslé plameny které povolávali draky ne ?

Začíná mě být jasné proč skončili čepele a mágovská lože se rozpadla...to vypadá že Císařství jde opravdu do konce:(

A ještě jeden dotaz: od Guildy Války ( družidníci) jsou tam náznaky že byli vyměněni za něco Elfího...o co tam přesně jde?

Upravil/a Barbar dne 15.11.2011 11:40

Přidal ePSn dne 15.11.2011 11:43
#7

pokuď se nepletu dračí plamen bránil útoku z říše Oblivionu ne? (nevím to jistě,oblivion hraju dodnes ale naposled jsem hlavní linii dohrál tak před 2rokama)
ale vzhledem k rozpadu čepelím(osobní stráž císaře) tak asi císař nebude a vládne tzv. rada která byla dosazena po smrti martina v kapli

Upravil/a ePSn dne 15.11.2011 11:45

Přidal BigHarold dne 15.11.2011 11:45
#8

No císař sice je ale není Drakorozený. A Dračí Amulet byl zničen spolu se úmrtím Martina Septima. Tudíž už 200 let nehoří dračí oheń. Ono teda i za hry Oblivion císař nebyl pokrevně příbuzný Tiberu Septimovi. Tak pokrevní linie skončila už dříve ale nastoupil císař jenž byl taky drakorozeny a tudíž mohl používat amulet a převzal jmeno Septim.
No a s úmrtím Martina se pomalu začali rozpadat i Čepele poněvadž ty nevěděli co bude jejich další cil a úkol. Čepele totiž jako drakobijci ochranuji drakorozene (nejlepsi drakobijce) a pak do došlo tak že každý kdo mohl ovládat Dračí amulet musel být drakorozený a stal se císaře tak o chránili. Toto ti osvětlí Delfína po získání Rohu pro Šedovousi poté co ji přesvědčíš že jsi opravdu drakorozeným (Zabití draka kousek od Větrného Žlebu kde bude s tebou)

Přidal Barbar dne 15.11.2011 11:51
#9

hmm rozumím....temné to časy :-)
A ještě jeden dotaz: od Guildy Války ( družidníci) jsou tam náznaky že byli vyměněni za něco Elfího...o co tam přesně jde?

Přidal BigHarold dne 15.11.2011 12:00
#10

Družníci za něco Elfího? Ja teda u družníku zatím nejsem moc daleko ale Družníci jsou něco jako cech bojovníku v Oblivionu. Původně to bylo 500 bojovníku kteří přišli ze severu do Skyrimu bojovat po tom co první invaze nevyšla.
Náznaky jsou na to že cisař/rada je loutkama Elfů. na nic jiného jsem zatím nenarazil ale nejsem zatím moc daleko a knížky si čtu jen ty co mě zajímaj.

Přidal Kingmichal dne 18.11.2011 14:28
#11

Tak teď jsem z toho jelen. Dostal jsem MISC quest, kde jsem měl, ať se připojím k rebelům. Na cestách jsem došel k Ulfricovi a pokecal s nim, a quest náhle zmizel... Ale pořád mám aktivní quest o připojení k císařství. Jelikož sem Imperiál a je mi sympatičtější císařství, rád bych hrál za ně. Doufám, že jsem to nějak nepo.... Může tady někdo napsat, kdy přesně nebo po jakém questu se finálně připojím k rebelům?

Dík!

Přidal Ambushc dne 19.11.2011 13:59
#12

Já mám 2 postavy za Imperialisty mam dohranou hru už plnim vedlejší úkoly a za 2 postavu sem u Bouřných hávů (rebelů)

Přidal Mukuro Aiken dne 22.11.2011 13:37
#13

Kingmichal napsal:
Tak teď jsem z toho jelen. Dostal jsem MISC quest, kde jsem měl, ať se připojím k rebelům. Na cestách jsem došel k Ulfricovi a pokecal s nim, a quest náhle zmizel... Ale pořád mám aktivní quest o připojení k císařství. Jelikož sem Imperiál a je mi sympatičtější císařství, rád bych hrál za ně. Doufám, že jsem to nějak nepo.... Může tady někdo napsat, kdy přesně nebo po jakém questu se finálně připojím k rebelům?

Dík!


Jestli jsi mu náhodou neřekl něco ošklivého. :) Jinak je to jako u všech ostatních spolků: Nejprve dostaneš zkušební úkol od šéfa někam zajít a něco tam udělat, a teprve potom tě oficiálně vezmou mezi sebe.

Přidal maikskiller dne 22.11.2011 14:57
#14

Thalmorové jsou s legií a jsou to svině :D s Ulfrikem je společně rosekáme ;)
Nemám rád elfy :P peace

Upravil/a maikskiller dne 22.11.2011 15:00

Přidal Mukuro Aiken dne 22.11.2011 15:23
#15

Ať se přidáte ke komukoliv, vždycky je to s nějakým kakancem. Líbí se mi, že to není tak trapně černobílé jako v jiných hrách (dobří x zlí), když se přikloníte k jedné straně, musíte skousnout nebo přehlédnout její chyby, a třeba doufat, že se to změní...

Přidal koniaash dne 23.11.2011 06:28
#16

No, jakožto Kony Konysson říkám na rovinu jsem stormcloak. říše zklamala na celý čáře, zakazujou víru, nechávaj thalmorský gestapo zatýkat koho se jim zachce. Je to prostě jak říkal klasik "starý muž na Nibenu". Dynastie, šlechta... Unavená a chátrající. Thalmoři už obsadili Valenwood, Elsweyr...Kam potáhnou dál? Navíc TOHLE jsou ty praví náckové. Ulfrik sice není zrovna příjemná osoba, ale jeho přehlížení ostatních ras má k těm ušopleskům zhruba tak daleko jako je od chlápka, kterej se směje černýmu vtipu o židech k Adolfovi. Problé je, že paradoxně svoji válkou o nezávislost těmhle kurvám pomáhá... Smrt zlatobílému konkordátu, ať žije imperátor Ulfric, pán CELÉHO a JEDNOTNÉHO Impéria! Nordi už je jednou hnali a poženem je zas a to i z těch jejich ostrovů a to přímo do moře!(RPG1)

Přidal koniaash dne 23.11.2011 06:37
#17

Ještě rychlé ps- máloco se vyrovná tomu jejich výrazu když jim vrážím své dva elfské meče do těch elfských střev. Už bych je dávno vyměnil, ale člověk musí ocenit tu ironii xD

Přidal anakon4 dne 23.11.2011 17:31
#18

ASi by vážně bylo nejlepší kdyby hlavní postava usedla na trůn.

Přidal feanor dne 23.11.2011 17:47
#19

....kdyby císařští nebyli spojeni s Thalmary, byla by to téměř jasná volba a taky kdyby nezavrhovali Talose :-)) ...
.... Bouřní jsou rasisti ...
těžká volba
asi člověk nemůže být neutrál?

Přidal Marty dne 23.11.2011 18:10
#20

:D to asi ne ale když se nepřipojíš k nikomu, tak vlastně si neutrál ne? Akorát ti v deníku fut bude blikat úkol ať se tam přidáš :) Já byl rozhodnutej pro Bouřný Hávy, ale teď nad tim fakt začínam přemejšlet :D