Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Galerie hrdinů!

Přidal Johny dne 23.02.2012 14:14
#1

Zdravím všechny,
tak je to tady! Účelem tohoto tématu je nabídnout hráčům a příznivcům TES možnost podívat se na postavy ostatních hráčů, srovnat je a samozřejmě také pochlubit se svou vlastní. Pro přehlednost a jednotnost prosím o dodržování následujících pravidel:

1. Každý nový příspěvek s hráčovou postavou bude obsahovat: Screenshot postavy (či odkaz na screenshot), Jméno postavy, Rasu, Pohlaví, a Styl hry tj. trénované dovednosti. Tyto základní údaje jsou povinné. Lze (a bude to vítáno) také doplnit nepovinné údaje jako povolání, příslušnost k frakci, oblíbená výzbroj a výstroj, oblíbená kouzla, stav (tj. svobodný, ženatý + za koho), oblíbený společník, povaha, vyznávaná filosofie a další vhodné údaje, dle vašeho uvážení.

2. Každý nový příspěvek s hráčovou postavou bude označen tučným písmem. Je to kvůli přehlednosti, neboť se jistě objeví nespočet vedlejších komentářů.

3. V tomto tématu nechci vidět žádné dohadování o rasách, frakcích, pohlaví či o čemkoliv jiném. Každý má jiný styl hry a jiné sympatie a to tu bude tolerováno. Pro ty nekonečné hádky Hávy x Říše x Thalmor použijte prosím jiné, k tomu zaměřené téma.

VYTVOŘÍM SVOJI POSTAVU JAKO VZOR!

Děkuji všem, kdo se této "výstavy" zůčastní a dodrží pravidla.

EDIT:

Tady si můžete zkopírovat (přes "citaci" ) takovou základní kostru, abyste to měli rychleji.

Moje postava:

Základní údaje


Screenshot:
Jméno:
Rasa:
Pohlaví:
Styl hry:

Doplňující údaje:


Menhir:
Povolání:
Příslušnost:
Výzbroj:
Výstroj:
Magie:
Rodinný stav:
Oblíbený společník:
Povaha:
Vyznává:

Další poznámky:
Sem můžete psát cokoliv chcete.

Upravil/a Johny dne 23.02.2012 22:33