Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Začátky

Přidal Whirt dne 05.11.2011 13:59
#1

Napadlo mě, že když už na webu máme téma, kde se seznamujeme, tak proč by jsme si nemohli po vědět, jak jsme začínali s hrami. Každý z nás začal v jiném roce s jinou hrou, která se mu určitě zapsala do paměti a s velkou radostí si ji zahraje i teď.

Představení by mohlo vypadat nějak takhle:
Zdravím všechny, moje začátky s hrami byly v mém raném dětství. Bylo to v pěti letech a já jsem se díky svému staršímu bráchovi dostal hned prvním krokem k prvnímu dílu Elder Scrolls. Nevím čím to bylo, že se mi hra tak zalíbila, protože tenkrát jsem byl ještě prcek a nezvládl jsem se dívat na nic kde byla jenom chvilku tam natož abych hrál Arenu, kde se atmosféra dala krájet. Každopádně mi brácha vysvětlil její základní "pravidla" a když jsem něčemu nerozuměl (ne)ochotně mě to přeložil. Všechny hry jsem tenkrát hrál za zády rodičů, protože, ty kdyby viděli, co se jim dostalo na počítač, tak bych... No, jelikož jsem znal už v té době mnoho fint, jak je obelstít, tak jsem Arenu hrál snad od rána do večera a nehorázně jsem se bavil.
Po Areně (kterou jsem hrál ty dva roky dokud nevyšel Daggerfall) jsem se dostal z RPG žánru i k věcem jako byl Commander Keen nebo Crystal Caves... A jak tak roky šli, tak se ke mně dostaly hry jako Transport Tycoon a Fallout. Díky tomu, že jsem začal na Areně, tak se mnou nezalomcovala téměř žádná hra, kterou jsem hrál. No a teď abstinuju, dokud nevyjde Skyrim :)...