Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Magie pro bojovníka

Přidal Gringop dne 03.07.2012 15:23
#37

Tady mate par rad ode me: Níčení - když hrajete mage da se vyskillovat uplne samo. Ja osobne jsem ho vyskilloval na 100 uplne v pohodě během dungu atd..., jestliže nehrajete mage, myslím že to jde tak že castite kouzla do toho koně : Stín
Vyvolávání - stačí zautočit na draka nebo obra, stále útíkat a vyvolávat obouručně zbraně.
Promněna - Nejdříve dokud nemate kouzlo telekinezie a dojit na naměstí v RIFTENU a kouzlit kouzlo Rozpoznat život. Poté co dosáhnete určitého skillu stačí skillovat pomocí telekinezie.
Iluze - Ja to naskilloval tak že když jsem někam běžel pořád jsem kozlil kouzlo: UTLUMENÍ, Jdeto celkem rychle a snadno.
Obnova: Slyšel jsem o kouzlu, které se dá najít v labyrintu, které promění 25 hp na 25 many, takže stačí dat do jedné ruky toto kouzlo a do druhé lečení a pak se léčit. Poté to jde, že když najdete past v dungu ( nejlépe ty kameny duší co stříkají ten ohen nebo mraz) tak stat a pořád se léčit.
Kovařina - Je to velmi jednoduché stačí pořád dělat železné dýky(doporučuji neprodávat--->viz dale)
Očarovávání - Pokud si nechate ty dýky z kovařiny tak stačí jen je jednoduše očarovat a pak prodat. Vyděláte na tom více než kdybyste to prodali bez očarování a můžete vyskillovat 2 profese najednou.