Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: první propařené hodiny

Přidal bobik dne 14.01.2012 03:41
#17

Dteam napsal:
no to nebude asi o závislosti ale spíš o tom co koho baví já vím o závislosti své do nedávna sem si nedovedl představit nestrávit u WOW třeba i 10hodin v kuse jo to bylo teprve něco FUUUJ :DA v tom si myslim že to je. je to o tom co koho baví.
Kupříkladu jako kapitán Shepard v Mas Efect 1-2 jsem měl to co ve skyrimu jasně ve spoustě vecí úplně odlišná hra ale dokáže vtáhnout do děje neskutečným spúsobem, stejně jako skyrim a to mě opravdu hodně moc baví např takoví Might and Magic 7 Snad to znáte letitá hra kdy partička vámi stvořených borcú vyhraje hrad harmondale a pak si to rozdává s drakama nebo titánama.
To je taky jedna z her která dokáže vtáhnout do děje nechá vás rozhodovat a jen vám patří celí herní svět kde ve finále chodíte jak největší maséři a co se vám postaví do cesty tak smetete jedním kouzlem(např imploze) nebo tomu ustřelíte palici blasterem.
Naopak Diablo 2 je jen rubačka rubačka a RUBAČKA hordy umírají a v té době muj barbar na 85 úrovni na obtížnosti hell rubal Balla a chcechtal se jak z něho cáká krev(RPG1)

Popravdě tím mít možnost rozhodovat a být pánem nám ty hry asi něco kompenzujou mě osobně pomáhaj odreagovat a hezky se u nich uvolnim proto ty propařené hodiny kterých nelituju když hraju tak jsem pánem obrovského herního světa.

Upravil/a bobik dne 14.01.2012 03:42