Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Úvaha o Thalmorech

Přidal Buena dne 08.01.2012 07:39
#18

Savocecky napsal:
Já hraju za vznešeného elfa a jedinej člověk kterej mi to dal najevo byl hned ten cápek v Helgenu kterej se mi řek že doufá že nepatřim k Thalmorům jinak ve hře ani ťuk! Tohle mě štve že to neni pořádně vychytaný že když jsem arcimág tak že mě tak lidi nezdravěj napotkání prostě ještě je toho dost co vylepšit! :)

Omlouvám se za trochu OT a vím, že je řeč o elfech.
Jen mě tak napadlo, že po všech těch chválách, co na všechny strany provolávám o Skyrimu mezi přáteli a známými..., že ta neúcta k hlavní postavě, k hrdinovi ve hře je opravdu... ehmm, no děsně nelogická.. Někdy to člověka může i urazit a pak třeba i rozzlobit.
Stanete se kupříkladu arcimágem univerzity v Ledohradu, sejdete dolů do města a první strážný co ho potkate vám řekne abyste dali pryč ty vaše slizký zlodějský ruce... a vzápětí vás další dorazí ztracenýma buchtama.
Tedy ty náhodné hlášky strážných jsou vážně věcí, které hochům od Bethesdy hrubě unikly.
Z mého pohledu stačila malinkatá funkce co testuje vaši oblíbenost ve hře a několik úrovní hlášek, které se pak k oblíbenosti uztahují a bylo by vymalováno. Plus třeba i krajová oblíbenost, což ja taky uplná drobnost k vychytání.

Sry, vím, že se ve starším příspěvku o tomto někdo už zmiňoval ale nedalo mi to prostě.

Upravil/a Buena dne 08.01.2012 07:44