Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Legendy Munduské - Soutěž

Přidal Whirt dne 03.10.2011 22:13
#1

Úvod
Hry z řady Elder Scrolls mají velice promyšlenou mytologii, historii a nespočet příběhů, o kterých se třeba nikdy nedovíme, zda jsou pravda. Spousta z těchto informací je ukryto hluboko v hrách a některé tam třeba někdy nenajdeme. Spoustu takových informací nám poskytují weby, jako je například www.uesp.net. A jelikož se málokomu chce pročítat web, který je anglicky, tak jsem se rozhodl o následující "soutěž".

O co tedy půjde?
Jak už jsem psal, tak se nikomu nechce pročítat web v angličtině a ještě se prokousávat přebytečnými informacemi. Spousta z nás si určitě vzpomene na nějakou prapodivnou legendu, o které je třeba v herních knihách jen jedna věta a přitom na UESP celý článek. Proč se tedy o to nepodělit s ostatními? Každý legendu nějak poutavě napíše a hodí sem do fóra a poté ji ostatní budou hodnotit (kvalitní příspěvek/nekvalitní příspěvek). Každých čtrnáct dní se soutěž uzavře. A vás by asi zajímalo...

Co za to?
Tak zaprvé asi dobrý pocit, ale ten nikoho určitě nezajímá.
Za druhé to bude ocenění na vašem profilu (pokud jedno budete mít, tak budou prostě přibývat).
A za třetí - ty nejlepší budou vybrány do seriálu "Legendy Munduské".

Jak by to mělo vypadat?
Oko Argonie
Eye of Argonia
Legenda: Mezi starými mudrci i dobrodruhy v Černých močálech je již od pradávna předávána z generace na generaci povídačka o vzácném klíči k jedné z největších záhad země Argonianů - Ztraceném městě. Ten klíč, díky němuž zemřelo při jeho hledání již spousta dobrodruhů, se nazývá Oko Argónie. Je to drahokam s nevyčíslitelnou hodnotou, jenž snad nikdy nebyl spatřen okem smrtelníka. Ani o jedné z těchto dvou legendárních artefaktů nikdo téměř nic neví a jeho tajemství koluje jen mezi těmi nejstaršími Argoniany.
Přenesme se do reality: Oko Argonie měl být název pro hru, jenž chtěla Bethesda stvořit po vydání The Elder Scrolls Adventures: Redguard. Ta ovšem byla navržena, ale bohužel po neúspěchu Redguarda upadla v zapomnění...

A na závěr...
Doufám, že se všichni aktivně připojíte a tím myslím i "tiché uživatele", kteří tyto příspěvky mohou aspoň ohodnotit... Díky, a těším se na vaše legendy :).
Pokud bude mít tato soutěž u vás úspěch hodlám asi tak po čtyřech dílech seriálu učinit soutěž o hmotnou cenu.
Připomínky pište do ShoutBoxu, nebo Naprosto nezávazné a nekonečné konverzace, nebo Spamu, nebo mě napište soukromou zprávu.

Upravil/a Whirt dne 04.10.2011 19:25