Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Váš život ve Skyrimu

Přidal Mukuro Aiken dne 03.01.2012 18:59
#9

Zubatej napsal:
Jen tak pro zajímavost, zajímalo by mě, jakym způsobem žijete ve hře. Jestli jen líte po okolí, plníte úkoly, nebo jestli se snažíte i žít.
Možná sem blázen, ale když se vrátim do města, kde mám dům, sundavám zbroj, k jarlovi chodim v honosnejch šatech, dříví štípu v pracovnim, do kovárny v kovářskym, večer do hospody na medovinu a kus žvance. Na cestách se snažim nocovat v hospodách, nebo v táborech a samozřejmě jíst aspoň jednou deně :D.
Takže mě zajímá, jestli je tahle úchylka rozšířšnější, nebo sem vážně magor.


Závidím ti, že na to máš čas a trpělivost.
Kdyby se třeba daly přednastavit sety oblečení, aby to člověk nemusel po kouskách hledat v tom seznamu, taky bych to tak dělal. Mám k tomu sklony i tak, ale jsem nedůsledný. Jako kouzelnici mi to teď alespoň sluší pořád, ale na zvláštní příležitosti se prostě je potřeba připravit. Na kovaření jsem si očaroval kovářskou zástěru a zrovna přemýšlím, co se hodí k alchymii a čaropultu.
Srovnal jsem si knihovny ve všech domech, aby byly souborné nebo tématicky zaměřené.
Všude se snažím chodit pěšky.
Ve městech často vypínám běhání.
Když si chci promluvit s někým, kdo sedí u stolu, přisednu si.
Mimochodem se mi líbí, že tě přijdou obsloužit, když si v hospodě sedneš ke stolu, ale jsem na druhou stranu rád, že se nemusí jíst pravidelně, protože by mě to určitě časem štvalo.
Jít se na noc vyspat je často i docela praktické, když je vidět kulový, obchody mají zavřeno, a ještě je z toho bonus odpočatosti (pro nevlkodlaky).
Taky občas chodím na procházky po okolí. Nadýchat se trochu čerstvého vzduchu a pokochat krajinou.
Obvykle končí tak, že mě někdo přepadne... :|