Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Letiště Václava Havla

Přidal Whirt dne 24.01.2012 23:52
#41

Před jeho smrtí po něm ani pes neštekl ale jakmile umře tak je to druhej Masaryk což mi přijde jako ještě větší drzost srovnávat ho s Masarykem.Ty jeho divadelní díla byly taky dost hrozný poznám vychodil jsem (zatím základni hudební 6 letou nauku)Od 6 hraju na housle tak mi laskavě nevykládejte jakej to byl umělec.
Psal bych dál ale už mě nebaví vás poučovat.


Ale no tak, tohle jsou hodně tvrdá slova a jestli si v té době nežil, nebo si ji aspoň důkladně nestudoval, tak nemůžeš takto vůbec o Havlovi nebo o komkoliv jiném něco takového tvrdit. Mluvím hlavně o jeho dílech, protože to byla kritika tehdejšího režimu a to byl jeden z jeho způsobů boje - stejně jako boj Karla Havlíčka Borovského nebo Josefa Kajetána Tyla v třetí a čtvrté etapě národního obrození. Navíc člověk, který chodí na housle nemůže tvrdit že je zběhlý v umění, když je zběhlý pouze v hudbě. Já už jedenáctým rokem chodím na dramatický kroužek, mám za sebou spoustu seminářů dramatických, scénaristických, režijních a vůbec, chodím na sezení s absolventy JAMU, ale stále si nedovolím až tak tvrdě hodnotit. Navíc člověk musí umět scénáře číst a taky musí textu porozumět.

Každopádně si stále nemyslím, že přejmenovat letiště je dobrý nápad a není to vlastně ani velké projevení úcty - jak už jsem psal, tak to radši divadlo...