Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Zase škola

Přidal Strasak dne 04.09.2011 03:09
#1

Nerevar napsal:
Hééj lidi vy steš sice psali že jako střední škola je leháro že tobyly prázdniny a maturitou ste prošli jako nic ale já byl dneska venku s kámošem a ten řikal že střední neni žádná prdel tak i to řekněte upřímně a pravdivě: je to těžký nebo ne? mám totiž strach :( :(


Upřímně? Záleží na výbavě která se ti válí někde mezi pravou a levou stěnou lebky. Já jsem od jisté doby školu skoro nenavštěvoval, neučil jsem se a tím pádem jsem vždy v pololetí a na konci roku dělal velké testy z většiny předmětů, protože jsem z nich nebyl klasifikovaný. Dá se říci že jsem obsáhnul látku ze všeho za půl roku, během asi 5ti hodin učení (tedy jsem si to jednou nebo dvakrát přečetl). Ne že by mi to přineslo nějaké neprůstřelné znalosti, ale na trojky na vysvědčení mi to stačilo.

Co se maturity týče, naučil jsem se přesně jednu otázku z češtiny, protože jsem udělal tu chybu, že jsem dva týdny před náhradním termínem maturity (na první mě samozřejmě kvůli množství doklasifikací nepustili) odjel s kamarádem na chatu, že se jako budeme učit - haha, tolik rumu co tam sem nevypil za život. I to mi stačilo a nějak sem to víceméně ukecal a odvodil.

Na druhou stranu musím říct, že tohle prostě není případ všech a měl sem tam spolužáky, které sem doslova vytáčel tím, že jsem po dvou týdnech přišel na jednu hodinu do školy, ožralej jak motyka, pět minut se o přestávce učil na test a dal ho na jedničku, kdežto oni se na něj jak blázni připravovali tejden dvě hodiny denně a byli rádi za průměr. Jak moc lehká je střední z jejich pohledu, to netušim ... pro mě opravdová zábava.

Přidal Trimax dne 04.09.2011 11:54
#2

Vybírám si VŠ. Tento školní rok maturuju. Dělám Technické Lyceum.

- jsem schopný se naučit programovat, ale kdybych to mě dělal jako práci celou dobu asi bych se zbláznil
- ekonomiku nechci
- přírodovědu nechci
- právničinu nechci

---
To by šlo.

- technika
- umění, desing

Jde mi hlavně o to abych měl dobré uplatnění. Co by jste si zvolili vy?
Rád bych vytvářel funkční a zároveň hezké věci.

Přidal Strasak dne 04.09.2011 12:00
#3

Kdybych měl jít dělat vejšku, tak bych vzhledem k faktu, že chcem do roka a do dne s tatíkem rozject cestovní agenturu, volil cestovní ruch.

Jinak jako pěknej, užitečnej a hlavně lukrativní obor mi přijde stavka-architekt. Solidní je taky právo, ale tam to chce výjimečná úsilí jak ve škole, tak po škole, než se člověk dopracuje k nějakýmu kloudnýmu zaměstnání - nejlépe exekutor.

Přidal Whirt dne 11.09.2011 06:34
#4

Po dlouhé době zase zdravím a pročítám fórum. (protože jsem si do teď užíval prázdnin :))

Chodím do ústavu Gympl Nové Město na Moravě a za nějakej ten rok se pokusím vetřít na JAMU. Proto sem možná tak ochotnej tu přispívat - je to moje očekávaná hra a já si čekáním a ni procvičim moje schopnosti psát apod.

Jinak...
#30 Zarath - říkal sem si, že grafiku webu neděláš jen tak pro nic za nic ;)
#40 Nerevar - střední je pohoda, obzvlášť, když nejdeš na Gympl :)

Přidal Kaisareia dne 11.09.2011 21:36
#5

#40 Nerevar - střední je pohoda, obzvlášť, když nejdeš na Gympl :)


Souhlasím, jelikož už teď vím, že můj charakter měl jít na nějakou jinou střední než na gympl. :)

Přidal deXter dne 13.09.2011 21:17
#6

Kluci, jestli máte hlavu a rodiče vás budou dál živit tak jděte na vejšku. S prací je to v dnešní době dost bídný, najít dobrej flek neni žádná prdel.

Přidal Vojta dne 13.09.2011 22:20
#7

souhlasim s dextrem...max si prodlouzite mladi o pul rku pokud se zadari tak o rok :) kdo nevyzkousi tak nevi...a je to celkem prdel a to sem tam byl jen dvakrat :D