Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Zase škola

Přidal Strasak dne 04.09.2011 03:09
#41

Nerevar napsal:
Hééj lidi vy steš sice psali že jako střední škola je leháro že tobyly prázdniny a maturitou ste prošli jako nic ale já byl dneska venku s kámošem a ten řikal že střední neni žádná prdel tak i to řekněte upřímně a pravdivě: je to těžký nebo ne? mám totiž strach :( :(


Upřímně? Záleží na výbavě která se ti válí někde mezi pravou a levou stěnou lebky. Já jsem od jisté doby školu skoro nenavštěvoval, neučil jsem se a tím pádem jsem vždy v pololetí a na konci roku dělal velké testy z většiny předmětů, protože jsem z nich nebyl klasifikovaný. Dá se říci že jsem obsáhnul látku ze všeho za půl roku, během asi 5ti hodin učení (tedy jsem si to jednou nebo dvakrát přečetl). Ne že by mi to přineslo nějaké neprůstřelné znalosti, ale na trojky na vysvědčení mi to stačilo.

Co se maturity týče, naučil jsem se přesně jednu otázku z češtiny, protože jsem udělal tu chybu, že jsem dva týdny před náhradním termínem maturity (na první mě samozřejmě kvůli množství doklasifikací nepustili) odjel s kamarádem na chatu, že se jako budeme učit - haha, tolik rumu co tam sem nevypil za život. I to mi stačilo a nějak sem to víceméně ukecal a odvodil.

Na druhou stranu musím říct, že tohle prostě není případ všech a měl sem tam spolužáky, které sem doslova vytáčel tím, že jsem po dvou týdnech přišel na jednu hodinu do školy, ožralej jak motyka, pět minut se o přestávce učil na test a dal ho na jedničku, kdežto oni se na něj jak blázni připravovali tejden dvě hodiny denně a byli rádi za průměr. Jak moc lehká je střední z jejich pohledu, to netušim ... pro mě opravdová zábava.