Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: 100+ důvodů proč Dan Vávra nesnáší Skyrim

Přidal sharal dne 12.02.2012 00:50
#115

Skyrim mě zabavil na nejdelší dobu ze všech her. Po 260 odehraných hodinách mě stále baví, to už je slušná suma. Skyrim prostě přináší kupu záavy a ten, kdo bude truchlit nad blbostma že se mu bugl jeden vedlejší úkol z 1000, tak ať to nehraje no. Proti tomu, co dělá Skyrim tak dokonalým, jakej je, jsou ty chyby zanedbatelný.

Dobře, nevim kdo to je Vávra, ale stejně jako on si dovoluje urážet a skoro i zesměšňovat Game of The Year 2011, tak stejně tak já si o něm budu řikat co chci. Nejsem namyšlenej harant, jak si myslíš, ale prostě to je pro mě bezvýznamnej nikdo. Ne kvůli tomu, že nadáva na Skyrim, ale kvůli tomu, že prostě nemá na to, aby si mohl takhle dovolit pomlouvat jeden z nejzdařilejších titulů.

A můžete se do mě teď pustit, jak jsem akorát silnej fanoušek a na ničem jinym mi nezávisí. Ne, neni to tak, fanoušek TES sice jsem, ale hry všechny rovnam do jedný linie a hodnotim je tak jak je vidim. Nemam potřebu řikat, jak jsou některý hry dokonalý, když to tak neni. Ale jak už jsem řikal, každýmu padne něco jinýho ;)

Upravil/a sharal dne 12.02.2012 00:54