Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
The Elder Srolls - Skyrim Wiki
Alexios
Jelikož má série The Elder Srolls početnou komunitu fanoušků a nabízí nepřeberná témata ke psaní, rozhodl jsem se založit českou Wiki o oblíbené sérii. Tímto bych Vás chtěl všechny pozvat k návštěvě Wiki, která je zatím ve výstavbě, takže prosím o strpení s postupným doplňováním materiálu.

Odkaz na Wiki: http://cs.theelde...rolls_Wiki

Doufám, že postupem času najdete na Wiki co nejpodrobnější informace o světě Elder Scrolls a že se Vám stránka bude líbit Smile
Upravil/a Alexios dne 29.03.2017 21:32
 
Whirt
Už jsem asi dva podobné projekty zažil, bohužel se žádný nepovedlo dokončit. Každopádně bych ti doporučoval vycházet UESP.net jakožto neoficiální nejobsáhlejší wiki o Elder Scrolls...

Pokud svoji wiki vidíš jako tu, která se dokončí, tak ti rád s "výstavbou" pomůžu Smile
 
Alexios
Ahoj, z UESP.net zatím vycházím, například při psaní historie apod. uvádím vždy zdroje při referencích. Práce na wiki mně baví, stojím například za projektem české Gothic Wiki, která má k dnešnímu dni přes 1300 článků, bohužel sérii Gothic již nepovažuji za perspektivní. Představa že založím The Elder Srolls wiki, mne lákala již dlouho, nyní jsem se do toho skutečně pustil. Jakoukoliv pomoc, vzhledem k rozsáhlosti série uvítám a budu za ní jen rád Smile
 
RyanGame
Alexios s timhle projektem bych ti rád pomohl, už jen z důvodu že na Gothic wiki jsem chodil tehdy číst články a teď nemám co číst, po "pádu" oné hry. Takže pokud chceš nějaký kontakt mail, icq, facebook stačí říct, rád pomohu.
 
Whirt
Tak občas něco přispěju, už jenom proto, že UESP mám prostudované horem dolem Smile... Miluju z UESP číst všechny ty informace, o kterých se ze hry ani nedovím a takhle to můžu dopřát i lidem co nemají zrovna v lásce louskat angličtinu...
 
Mattsy
Stránka sa mi páči a dúfam že bude hotová ale mám jednu výhradu a to sú použíté časy. Prečo všade píšeš minulý čas? Dal by som prítomný keď už ale niekde dáš obidve. Napríklad článok o Bielom Priesmyku (Whiterun). Najprv napíšeš "Whiterun bylo" a potom "Whiterun je". Miešaš viac časov do jedného obsahu a to nieje dobré nielen z estetickej stránky. A všimol som si to vo viacerých článkoch. Používaj prítomný čas. Samozrejme nie pri zrúcaninách ako Helgen, Šedoblat. Ale ešte k Šedoblatu napríklad: "Pevnost Šedoblat se nacházela na západ od města Whiterun." To znamená že už tam nieje alebo čo?...Ja viem že to sú len drobnosti ale kazí to celkový dojem a potom si ľudia urobia zlú mienku o tom človekovi čo to písal.
 
Macek
děkuji moc, moc předem za nás všechny anglickým jazykem nevládnoucí...!!!
 
Daenrys
Paráda jsem dost zaneprázdněný člověk ale budu vám fandit....
 
Alexios
Děkuji moc za upozornění, pokusím se dávat na ty časy pozor Smile Jinak budu rád za každou pomocnou ruku. Smile
 
RyanGame
Alexiosi tak si tak projíždím tu wiki, ani si mi nedal nějak vědět jak bych se mohl zapojit, ale tak aspoň skrze forum Smile Malej překlep máš u Elisif jasné, konkrétně kdy popisuješ střet Torryga a Ulfrika.. "Toryggovo dělo bylo doslova roztrháno na kusy." Smile Malá chybka, neber to jako provokaci, jen se snažím pomoct.
Upravil/a RyanGame dne 13.12.2011 20:33
 
Alexios
Omlouvám se za delší dobu neaktualizací na Wiki, byl jsem v poslední době dost zaneprázdněn. Ještě dnes začnu s nápravou a můžete se těšit na nové články. Děkuji za pochopení Smile)
 
Alexios
Jaké další články na wiki by jste si v první řadě přáli? Svět Elder Scrolls je natolik rozsáhlý, že mám rozděláno hned několik projektů a tak se v tom občas ztrácím a nevím od čeho se odrazit Smile
 
BadWolf
Velice se mi líbil článek o Titovi II.. Ale mohl by jsi přidat třeba nějaké články o frakcích...
XVI...............................................................[Dcery Nebes]
The Sassy Master, Melon Lord!

http://i.imgur.com/SNisYpc.gif

That's all I got. It's pretty much my whole identity. BW, the meat and sarcasm guy.

http://i.imgur.com/UAsbdCU.jpg
 
sepilko
Dobre do maju na tejto stranke

http://elderscrol..._V:_Skyrim
 
Alexios
V brzké době vyberu některou s frakcí, o které bude napsán rozsáhlejší článek, zatím to vypadá na Císařskou legii. Strašně moc, by se mi hodila jakákoliv pomoc, byl bych pro, abych si s případnými zájemci o spolupráci rozdělil témata. Někdo by mohl doplňovat postavy, jiný informace o lokacích a tak dále... Smile Hledám ovšem autory, kteří na wiki vydrží a nevzdají to hned po prvním měsíci psaní. Moc děkuji za přízeň a podporu Smile
 
evika
držím palce,protože angličtinu neovládám.Wink
 
Ligos
Klobouk dolů,takovýto projekt vyžaduje spoustu trpělivosti, ochoty a času (postrádám vše z toho). Takže držím palce a budu doufat, že to nebude navždy ve fázi "demoverze". Wink
 
hRDLA
Vypadá to nadějně určitě pokračuj

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Alexios
Tak nově přibyly články o císařské legii a Markarthu, dodělány byly také Barenziah a Hammerfell. Omlouvám se za pomalé tempo, ale snažím se u každého článku využít všechny dostupné zdroje a jejich hledání, shromažďování je docela piplačka Smile
 
hRDLA
Alexios napsal:
Tak nově přibyly články o císařské legii a Markarthu, dodělány byly také Barenziah a Hammerfell. Omlouvám se za pomalé tempo, ale snažím se u každého článku využít všechny dostupné zdroje a jejich hledání, shromažďování je docela piplačka Smile


Nevadí, záleží na kvalitě né na rychlosti Wink

EDIT: Strašně se mi líbí článek o Hammerfellu.
Upravil/a hRDLA dne 14.04.2012 17:58

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Scrolls VI Pokec 17 23.09.2018 11:32
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5464 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist