Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Xbox a PC
Agrael
Já jen doufám že na tom zapracují... přece PC má lepší možnosti než roky staré konzole. Frown Strach ale vyloženě nemám co nezvládnou vývojáři dodělají modeři.
 
castle
Přesně.GrinGrinAle konzole so daleko levnější než PC.GrinGrinA spousta novejch her na ně vychází.GrinGrin
 
Agrael
Kvalitní PC sestavíš do 20 000Kč, hry na konzole jsou vždy o dost dražší.
 
castle
No mě XBOX 360 stál 12 000tisíckč.GrinGrinA bratra stál PC 30 000tisíckč.Konzole so podle mě levnější neviděl sem žádnou nad 20 000tisíckč.GrinGrinGrin
 
Vojta
jo jenze se podivej jakou konfiguraci ma bratrovo PC za 30K a co umi tvuj Xbox ... ne ze bych byl proti konzolim ae PC je PC a hodne lidi je podcenuji
 
castle
Má sice vyší konfiguraci ale na jedné kozoli XBOX 360 můžou hrát až 3 lidi na PC jen u mála her 2 a konzole má další výhody i když na PC sem vít a hlavně na netu a hraju hry a jak sem psal na konzole je levnější i když třeba hra star wars repablic heroes stojí na XBOX 360 800kč a na PC 250kč ale záleží na názoru.GrinGrinKlidně můžem menovat dalších 15 20 25 a další výhody obojího.GrinGrinGrinGrinVětšinou konzolisti mají radši konzoli a majtelé PC mají radši PC je to věc zviku.GrinGrinGrinGrin
 
Vojta
je to spise vec toho kdo ma jake pozadavky....nemluve o tom ze ja si v zivote koupil jednu jedinou hru (a to jeste nekdy jak mi bylo 14 roku) a projetych jich mam nespocet
 
castle
Já mám hodně koupenejch her a ještě víc stáhlejch.GrinGrin
 
Agrael
Tohle mě hodně uklidňuje:
Todd Howard:
obviously the PC version looks better. It has higher textures, it can run much higher resolution and a lot more graphic features. We tend to show it on 360 so that it’s a good baseline for people to look at. So when they then see the PC version it’s going to go up. We’d rather do that than have people see the 360 later and it takes a step down.
 
castle
A mě uklidnujě tohle.WinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkWinkgraphics on the PC will be just a little bit worse as the xbox 360
Upravil/a castle dne 10.08.2011 21:38
 
castle
Jednou když sem prohledával veb tak sem na to narazil ale stránku si nepomatuju asi před třinácti dny někde na webu.GrinGrin
 
Vojta
si se dival na nove dily star wars ne? OBVIOUSLYGrin Smile
 
castle
Jo díval.WinkWinkWink
 
Agrael
Čeština na konzole nebude: http://www.cenega...p;start=10
 
castle
Jestli nemáš konzoli tak to nechápeš.SadSadJe to p*****ý a s******ý.Pff!Pff!
Upravil/a Honzas4400 dne 11.08.2011 20:36
 
Honzas4400
Mě to s tou betou nevadí, ale pokud se nemýlim bude i na PC co jsem tak pročítal, my tu hru na PC budeme stejně dřív nebo pozdějc mít, kdežto konzolisti ten překlad nebudou mít nikdy (alespoň ne legálně)...
Upravil/a Honzas4400 dne 11.08.2011 22:15
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Hamby
Sad ach jaj
 
castle
A já dělám kiš kiš ohledně bety AC:R.GrinGrinAle stejně si AC:R zahraješ a nejspíš i s překladem zato mi konzolisti si skyrim nezahrajem s překladem.Pff!Pff!Pff!Pff!Pff!Pff!
 
Vojta
jak se tak divam mel byt zalozeny web zvlast na PC-ckare a zvlast na konzolisty xD
 
HenryNeal
JAk to bude s tou 64bit verzí ? ... Nechce se mi přeinstalovávat Widle Grin Jestli to dobře chápu tak mi to na 64kových nepojede?Sad
...for the Emperor !....
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Česština - XBOX 360 Skyrim - dotazy, návody,.. 4 08.05.2014 15:50
Čeština na Skyrim když je na xbox ? Archív zodpovězených dotazů 17 04.03.2014 09:44
Skyrim Walkthrough Xbox 360 Skyrim - preview 2 07.11.2011 12:13
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist