Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Skyrim - datadisk
RyanGame
Jak si představujete datadisk nebo spíš ( bohužel) dlc pro Skyrim? Myslíte, že s tím vymodelovaný Morrowind a Cyrrodil mají něco společného? Dtadisk/dlc se má začít dělat až po novém roce.. Jak by to podle vás bylo ideální? Co se mne týče, je mi jasné, že Morrowind a Cyrodil je blbost, ale co třeba jen část těch provincií, město a přilehlé okolí.. To by nebylo k zahození. Smile
 
Whirt
U vymodelovaného Cyrodiilu a Morrowindu mě napadalo spousty možností, jak by to mohlo vypadat: Od velké expedice do Imperial City až po loadování původních světů, z původních herních souborů Morrowindu a Oblivionu.

Ale jinak jsem nad datadiskama moc nepřemýšlel (datadiskama - Bethesda sama prohlásila, že by ráda vydala něco objemnějšího Smile).. Podle mě je na to ještě brzo - hra je teprve přeci jen horká a není stará ni měsíc. Ale pokud bych měl teď vyplivnout nějaký nápad...
Cokoliv z obsáhlé databáze UESP... Jakoukoliv narážku na Infernal City (jestlipak někdo zná teorie o tom spícím stromu v tundře Wink)... Prostě... U Oblivionu mě ani nenapadlo, že dokáží vytvořit něco tak originálního a opak se u SI stal pravdou, takže podle mě budou datadisky povětšinou příjemná překvapení s novým světem a atmosférou...
 
Freani
Já myslím, že Skyrim hlavně nejvíce ze všeho potřebuje nějaký Service Pack na opravu všech chyb Grin Až pak se podle mě vývojáři vrhnou na nějaký datadisk.
 
Honzas4400
V Cyrodillu je prý meč Dragonborna... Takže to bych taky uvítal... mohla by tam bejt i aréna Grin
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
sankuri
Honzas4400 napsal:
V Cyrodillu je prý meč Dragonborna... Takže to bych taky uvítal... mohla by tam bejt i aréna Grin

To asi neklapne mod s tim mecem Bethesda rozdavala vramci nejakeho predprodeje pokud se dobre pamatuju
 
castle
Meč Dragonborna jsem našel v SPOILER
SPOILER

Upravil/a castle dne 08.12.2011 20:34
http://img811.imageshack.us/img811/5613/skyrimsignature.jpg
PŘIŠEL JSEM, VIDĚL JSEM, ZVÍTĚZIL JSEM.Wink WinkI am Dovahkiin!!!!!Wink Wink
 
RyanGame
Tak podle tohoto článku nás nejspíš nic typu Datadisku na Oblivion nečeká.. Sad http://www.zing.c...vylepsovat
 
sankuri
Prvni placene DLC bude obsahovat zaplaty bugnutych questu:-)
 
Noa
Neviem ci chapem spravne, kupili sme si hru , a budeme si musiet zaplatit zvlast zatpo aby sme neboly bugnute questi ?
 
pechynho
sankuri napsal:
Prvni placene DLC bude obsahovat zaplaty bugnutych questu:-)

to si delas prdel? ja si koupim hru a budu muset platit dalsi penize, aby sli nejake questy dohrat? tak to maj hodne silnej zaludek...cim vic bugu, tim vic bethesda Smile
 
tkmk96
mohli by spravit DLCcko ako vojnu s tymi elfami - altmerskym spolkom
 
koniaash
to teda jo! jak já bych rád podříznul pár těch ušopleskskejch esesmanů... Jé....*zasněný výraz*
 
RyanGame
Koukám, že máme na Thalmory stejný názor. Mě zajíma Infernal city jak psal Whirt. Spící strom v tundře. Popřípadě, když Ted H. prohlásil, že se nebude hra rozšiřovat o lokace, ale zlepšovat hraní, bych uvítal boj na koni, létání na drakovi a hlavně nové příběhové frakce! Tuny nových questů. Mám dohráno a v podstatě ani nevim, co je to obrovské radoby slunce v černotě a nikdo mě neposlal to zjistit, takže se tam budu muset vydat sám od sebe na vlastní pěst. Také nové zbraně, ne že by jich bylo málo, ale proč bych používal těch X zbraní, když už na startu hry lze získat ty nejlepší že? Chtěl bych nové hardcore zbraně, ale aby stálo úsilí je získat. Postupně, ne hned tu TOP, jak tomu je u původní hry.. No našlo by se toho ještě plno. Smile
 
Arnim Daggerfall
No........Rozšíření o pár lokací Cyrodiilu by nebylo špatné, bylo by to pěkné zpestření, podívat se tam, kde jste válčili 200 let dozadu, ale to, myslím si, Bethesda neudělá. Ale nápad by to byl jak bejk. Zvláště jak by vypadalo Imperial City po Světové válce, jinak Thalmory nesnáším a kopu jim prdele, kde na ně narazím. To jejich velvyslanectví si nechávám jako třešničku!
 
solic
mozna dlc bude neco z nordskym baji a povesti nebo historie,vsak je tam toho na 999 DLC :-) ja se spis tesim az nekdo udela poradnej barak s figurinama na kazdou zbroj,skrinky na kazdou masku atd....
 
Arnim Daggerfall
Anebo tam jako rozšíření zase prdnou hrad a pár questů navíc. A bude po rozšíření :-(
 
MJ95
JÁ BYCH NEJVÍC UVÍTAL ARÉNU Smile
 
Parrot
Hlavně nic s jinými říšemi, alias Cyrodill nebo Black Marsh. Spíš bych uvítal boj s Altmery !
 
koniaash
Předělat ty nevkusné fantasy zbraně a zbroje na něco trochu historičtějšího, ale to dozajista vyřeší mod. Jinak ten boj na koni a draka jako mounta bych bral taky. Jinak by bohatě stačila nějaká pěkná nová linie a nové subquesty ve stávajícím prostředí, i když třeba nějakej ostrov ještě dál na sever...a rovnou nová rasa- eskymáci :-D
 
HenryNeal
Drive out the Thalmor cowards from Skyrim! For Talos for Empire! Smile ve zkratce si myslím , že hráče Bethesda vyslyší Smile
...for the Emperor !....
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
datadisk upíři Skyrim - dotazy, návody,.. 5 01.09.2019 10:52
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist