Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Používání Dřačího řevu - varování
karmil
Již dvakrát se mi stalo při použití Dračího řevu v uzavřených prostorách,že jsem si zafoukl qvestové předměty,jednou dračí spár,podruhé knihu s návodem.kterou jsem nenašel a musel se loadnout,spár se místo na oltáři válel za bednami.
 
Croacker
karmil napsal:
Již dvakrát se mi stalo při použití Dračího řevu v uzavřených prostorách,že jsem si zafoukl qvestové předměty,jednou dračí spár,podruhé knihu s návodem.kterou jsem nenašel a musel se loadnout,spár se místo na oltáři válel za bednami.


Z toho si nic nedělej, já si takhle zfouknul z hory nějakýho vůdce banditů a pak jsem ho hodinu hledal protože se mi to nechtělo procházet znovu
 
Slidic
a tohle znáte?

Upravil/a Slidic dne 08.12.2011 10:59
 
Croacker
Tak aspoň víme jak vznikl tenhle dračí řev :-D
Upravil/a Croacker dne 08.12.2011 11:12
 
Paia
Já se zase omylem uklepnul a zařval jsem to "Pufff" v Podskalní pevnosti a hned se na mě sesypaly stráže a byl jsem tuhej...
Takže ve městech dračí řevy ne-e-e-e...
Nesnáším podpisy ve fórech!!! (a hlavně ty přes polovinu vejšky obrazovky, jako má třeba zdejší Vitek222)
 
Nerevar
Dotaz! Je tohle důvod k zakládání topicu? Frown
 
ALOE VERA
taky se mě to zdá divný. Vždiť se na mic neptá a zas tak velkej problém to není stačí dávat pozor
 
Diego
Stačí nebýt šílenec, který řve na každém kroku, ale "řvát jen v nutnosti".

Tohle téma je vidím celkem k ničemu, využijem ho jinak, na něco jiného?
 
Altazar
To asi ne, Cestu hlasu se dozvý od Šedovousích. Jinak to tu asi fakt nemá budoucnost. Možná jen na huntění příspěvků Grin
 
hRDLA
http://troll.me/images/boba-fett/let-the-hunt-begin.jpg

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Diego
No nic, já se jdu dívat na film "Wild Wild West" a vy se můžete klidně rozhodnout co dál s tímhle tématem.
 
Ysgramor
Nerevar napsal:
Dotaz! Je tohle důvod k zakládání topicu? Frown

To je z roku 2011 a je to varování
 
ThomasAM
Tohle je taky dobrý video Grin
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Používání kovářstí a očarování, nové postavy... Skyrim - obecně 5 07.07.2016 20:25
Jakou používáte zbran ? Skyrim - obecně 26 09.04.2012 02:27
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8041 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5466 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12477 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6219 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7411 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist