Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Jiné RPG hry, které hrajete
koniaash
Ano, dobře víme, že Elder scrolly jsou výborné ErPéGé, ale je ještě spousta jiných, výborných her. Napište, u které hry jste se pořádně pobavili, byli nadšení, vyděšení... A nejde jen o elektroniku, vždyť PnP hry jsou v mnoha ohledech ještě lepší.
 
skeve
Bavil mě Rage a někdy si tam jdu jen tak zastřílet. A taky mě baví Arcania, ale teď jaksi na ní nemám čásek. Jo a Fallout NV. Sakra, jak já vůbec zvládám chodit do rachoty? Grin
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
tomikzlesa
PoP ani AC ale nejsou RPG :-) a Rage uz vubec ne

zkuste třeba Divinity 2: Ego Draconis, Deus Ex: Human Revolution, Risen, The Lord of the Rings: War in the North, neo Fable 3
 
pechynho
hodne slusny RPG je risen...hlavne bojovy mod je 100x lepsi nez ve skyrimu...pak mam rad prvni dva Gothici a opatchovanej a omodovanej Oblivion taky ujde Smile...Zaklinac 2 to je dalsi bomba, Divinity 2 taky super a pokud mas rad hry s kurervsky moc silnym pribehem tak doporucuju Mass Effect 1,2...a jestli te muzu varovat, tak se obloukem vyhni arcanii Wink
Upravil/a pechynho dne 06.12.2011 22:53
 
tomikzlesa
Mass efect mi bohužel nesedl, nemám rád moc scifi, Arcanie byla dobrá, ale datadisk byl katastrofa. Gothic a Risen je srdcovka, bojový system v Risen byl asi zatím nejlepší, Jeste sem zapomel na Dragon Age 1 a 2 taky dobrý.
 
koniaash
Jsem moc rád, že se chytlo tolik lidí. Moje top ten je: Baldur II, Fallout II, Kotor I a II, Skyrim, Dragon Age I, Oblivion, starej Betryal at Krondor, Diablo II ( i když to je RPG jen omylem Smile ) a pak možná to New Vegas... A vůbec hraje ješzě někdo papírová RPG?
 
Doomex
Ja teď asi 3 dny hraju Lord of The Rings Online,je to sice MMORPG ale pro fanoušky Lotra je to jasná volba Wink ale i neznalci této serie se dobře pobaví Smile
Upravil/a Doomex dne 06.12.2011 23:10
http://imageshack.us/scaled/landing/89/podpisr.jpg
 
koniaash
pechynho napsal:
hodne slusny RPG je risen...hlavne bojovy mod je 100x lepsi nez ve skyrimu...pak mam rad prvni dva Gothici a opatchovanej a omodovanej Oblivion taky ujde Smile...Zaklinac 2 to je dalsi bomba, Divinity 2 taky super a pokud mas rad hry s kurervsky moc silnym pribehem tak doporucuju Mass Effect 1,2...a jestli te muzu varovat, tak se obloukem vyhni arcanii Wink


Mass Effect byl dokonalej v tom, že tam byly krásně vysvětlený vesmírný lodě a tak dál. Vůbec se mi tam líbil ten podklad. Každá kravina je vysvětlená.
 
pechynho
koniaash napsal:
pechynho napsal:
hodne slusny RPG je risen...hlavne bojovy mod je 100x lepsi nez ve skyrimu...pak mam rad prvni dva Gothici a opatchovanej a omodovanej Oblivion taky ujde Smile...Zaklinac 2 to je dalsi bomba, Divinity 2 taky super a pokud mas rad hry s kurervsky moc silnym pribehem tak doporucuju Mass Effect 1,2...a jestli te muzu varovat, tak se obloukem vyhni arcanii Wink


Mass Effect byl dokonalej v tom, že tam byly krásně vysvětlený vesmírný lodě a tak dál. Vůbec se mi tam líbil ten podklad. Každá kravina je vysvětlená.

dokonalej byl hlavne pribeh Smile fakt jsem si myslel, ze zachranuju vesmir a uplne jsem se szil s postavama...a vztahy, ktery s nima muzete, to je neco uzasnyho...uz aby vysla 3ka Smile
Upravil/a pechynho dne 06.12.2011 23:46
 
koniaash
no to sakra. jen mě mrzí že další Old Republic bude online. Možná je to psychická porucha, ale nenávidím onlajnovky....

samo že dark side... hlavně ten metal a PC!

sakra už nejsem jelen ale rarach

Důvod EDITACE: Několik postů za sebou
Upravil/a Whirt dne 07.12.2011 00:02
 
sankuri
Hlavne aby uz konecne vysel Guild Wars 2, protoze offlineovky to jsou jen takove zaplaty na par hodin, zatimco online hry vydrzi leta:-)

//Edit co se tyce Old republic vam to vubec nemusi vadit protoze to bude nejvetsi a hlavne nejdrazssi fail v historii mmo:-)
Upravil/a sankuri dne 07.12.2011 00:03
 
koniaash
koniaash napsal:
Jsem moc rád, že se chytlo tolik lidí. Moje top ten je: Baldur II, Fallout II, Kotor I a II, Skyrim, Dragon Age I, Oblivion, starej Betryal at Krondor, Diablo II ( i když to je RPG jen omylem Smile ) a pak možná to New Vegas... A vůbec hraje ješzě někdo papírová RPG?

jsem trošku nalitej, takže jsem zase chytrej :-) Jak se jmenoval Theodénův meč, ty znalče :-)
 
Whirt
koniaash napsal:
A vůbec hraje ješzě někdo papírová RPG?


Všechno jsem to rozprodal, ale letos jsem si řekl, že si k ježíšku s kámošem nadělím Proroctví a Dračí doupě II Smile
Upravil/a Whirt dne 07.12.2011 00:06
 
koniaash
Jsem zas trochu nalitej tak jsem zase strááááášně chytrej "-) Tak mi dej jméno meče Finroda Felagunda a uvěřím, že jsi znalec :-)
 
KillerKony
Mých TOP 10 :
Skyrim
Oblivion
Deus Ex: Human Revollution
Mass Effect 1
Mass Effect 2
The Witcher 1
The Witcher 2 Assassins of Kings
Fallout 3
Fallout NV
Dragon Age: Origins

EDIT: Žádnou z těchto her nevyvyšuji nad ostatní, každá exceluje v něčem jiném Smile
Upravil/a KillerKony dne 07.12.2011 00:39
Společník se dá výborně použít jako nosná mula a také jako aktivátor smrtonosných pastí.
 
koniaash
Na zaklínače jsem kapku zapoměl... Moje nejoblíbenější fantasy sága. Jen doufám, že bude trojka a konečně tam dořeší vztah Ciri-Geralt-Yenefer
 
sankuri
Osobne moje srdcovky (tedy ty offline) jsou TES, Fallouty (druhy dil jsem dohral 72x:-)), Mass Effect. Ze starsich pak Baldurs Gate a z jeste starsich klasik je to serie Might and Magic (hlavne dily 6 a 7).

Serie Zaklinac me narozdil od knizni predlohy vubec nevzala, Dragon Age taky docela slabe.
No a nakonec mam obrovskou slabost pro cokoli ze sveta Warhammeru (fantasy i 40k - ten vic)
 
koniaash
DrD+ je volovina a ubohej pokus vařit na myšlenlách západu. Jestli chceš class and level ( pro pokročilejšího hráče podle mého nehorázně omezujícího systému, hraj DnD ), ale mnohem lepší jsou sstémy o skillech. Vždy mě napadalo.proč nesmí čaroděj nosit plátovku? Proč nemůže být wariorr šlechtic s vybroušenými způsoby? atd....
 
RyanGame
Gothic 1, 2 a 3 z pocitu lásky k této značce.. Arcanie nejhorší radoby rpg. Oblivion, Skyrim. Mass Effect a příběh naprosto souhlasím, unikátní. Risen ( piranha bytes jsou pro mne modlou).
 
Honzas4400
Jestli to nemusí být čistě ryzí RPG tak doporučuji např. Dead Island. Si na ostrově plném zombie, a prostě... - přežij. Jsou tam RPG prvky a v kooperaci to zkrátka nemá chybu! Wink
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Bugy a jejich řešení: Esbern a jiné časté bugy Skyrim - dotazy, návody,.. 431 02.07.2018 22:14
Screenshoty z her co hrajete Hry 163 17.01.2018 18:18
Za Koho Hrajete? Skyrim - obecně 73 29.11.2017 10:34
Hrajete někdo momentálně Skyrim? Chce si někdo psát o Skyrimu? Skyrim - obecně 62 01.11.2017 23:27
Začít, jak hrajete? + Modifikace Skyrim - obecně 4 21.11.2016 19:25
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7323 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist