Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Pořád vas skyrim baví?
Chell
super že si späť Grin
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Kopec
hRDLA napsal:
Parrot napsal:
Ne, Skyrim už mě nebaví....


A mě zase ty Grin


Ježiši, ty snad Skyrim ještě hraješ ? Grin Mám tam odehráno něco kolem 300 hodin, 3x za sebou jsem to dohrál. Už tam prostě není nic, co by mě ještě překvapilo...
 
hRDLA
Kopec napsal:
hRDLA napsal:
Parrot napsal:
Ne, Skyrim už mě nebaví....


A mě zase ty Grin


Ježiši, ty snad Skyrim ještě hraješ ? Grin Mám tam odehráno něco kolem 300 hodin, 3x za sebou jsem to dohrál. Už tam prostě není nic, co by mě ještě překvapilo...


Jasně, občas si ho pustím. Ještě tam nemám ani všechny achievmenty.

P.S.: A proč sem sakra píšeš jako Kopec, vždyť všichni víme, že je to tvůj druhý účet Parrote, jako můj CHN.
Upravil/a hRDLA dne 20.05.2012 09:47

https://s25.postimg.org/o42h2pf5b/ezgif_2_11ca8ddcc3.gif
 
Chell
mna skyrim stále baví. a poviem vám že hra ktorá bavý na 7 fps už musí byt niečo. bud preliezam dungeoni alebo robím poslíčka a ked už nič iné tak si polietam v dračej podobe Drak a to je BEST hlavne v noci pod polárnou žiarov alebo ráno keď sú úplne úžasné farby.
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Mopidu
Skyrim neomrzí a když ano vymýšlím si Custom Storyline a vymýšlím si questy sama Wink
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
clown333
Grin to delam taky ...
 
Diego
Asi před týdnem jsem ho nainstaloval a místama mě sice baví, ale už to nemá tu atmosféru.
 
Mopidu
Ale to MÁ tu atmosféru! Jen ses ji naučil nevnímat. Mě se to občas taky stává ale to většinou spraví nostalgická vzpomínka na první den v Cyrodillu a první den ve Skyrimu. Pak si jen řeknu "No jo, už nejsem to štěně z Arény" a ta atmosféra je hned zpátky. Ale tohle nejde u každé hry. Kéž by to šlo u minecraftu, protože ty první dny... To už je jedno a navíc OT
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
MaTMike
Já jsem teprve na levelu 26 a taky mě to pomalu přestává bavit.Problém je že hraju na xboxu 360 takže si ani nemůžu stáhnout módy.Doufám že datadisk Dawnguard tu hru oživí a bude mě to bavit jako na začátku Smile(Jinak mám sice ještě docela hodně věcí na práci,jenže už se mi do toho vůbec nechce,protože vím že už nemám tak špatné věci a reward by mi byl k ničemu,mám rozjetý cech zlodějů,ledohrad,daedry.Ale prostě už na to nemám chuť.)
 
Mopidu
Já už odehrála alespoň 40 postav a máš pravdu, časem to omrzí... To bude tím že je to RPG ale plněním všech questů žádnou osobnost ta postava nedostane a rychle tě přestane bavit. Podle mě je lepší určit si nějaké meze a ty splnit... Je to větší sranda než dělat vše najednou
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
martin228
nie ale zatiaľ nemám čo hrať počkám na dawnguard bude tam to čo som chcel už dávno Cool
 
Mopidu
martin228 napsal:
nie ale zatiaľ nemám čo hrať počkám na dawnguard bude tam to čo som chcel už dávno Cool

OT??? Já nevím nějak mi to nenavazuje, nebo jsem jediná? Grin
EDIT: aaaaaaaaah už to chápu Grin
Upravil/a Mopidu dne 06.06.2012 22:14
https://s10.postimg.org/i9098u5a1/glit.gif
 
martin228
Mopidu napsal:
martin228 napsal:
nie ale zatiaľ nemám čo hrať počkám na dawnguard bude tam to čo som chcel už dávno Cool

OT??? Já nevím nějak mi to nenavazuje, nebo jsem jediná? Grin
EDIT: aaaaaaaaah už to chápu Grin


GrinGrin v poho
 
Tial
Přiznám se že skyrim sem hrál jen krátce, necheatoval sem, nekoukal na spoilery ale stejně mě to přestalo bavit po 98 odehranejch hodinách. Vyzkoušel sem asi 2 postavy a ani sem to nedohrál... Snad to DLC zlepší ale nevím zda ho mám koupit nebo si sehnat ještě celý pirátský skyrim a pak to případně koupit pokud by to stálo za to. Skyrim sem vlastně koupil proto, že sem očekával víc a hlavně sem věděl že bude hra udržovaná (DLC, patche, módy) ale stejně toho tak nějak začínám litovat.
Wabbajack him! Šaman
 
www.nemamžádnoustránku.cz
Cepox
Mě to vždycky přestává bavit kolem 20. lvl, to vždycky rozjíždím novou postavu, chvíli mi vydrží počáteční nadšení a pak už je to zase stereotyp. Ale rozhodně doporučuju pro ty, kteří hrají v češtině aby si pořídili anglickou verzi, v angličtině všechno mnohem líp zní, slova vypadají významnějc důležitějc a s tím i vaše činy ve hře. (Přece jenom: Nightingale sentinel a Slavík ----bez komentářeFrown .....
Pokud namítnete, že nestojíte o to hrát se slovníkem v ruce, ježiš kdo z vás už tu hru nezná nazpaměť Grin
Jinak ve hře postrádám takovej ten pocit sounáležitosti, pocit toho že do tý hrý opravdu patřím, nestalo se mi že by v tý hře na někom záleželo, že bych kvůli jeho smrti byl schopnej loadovat daleko zpět...
 
whiss
ešte vždy sú tu módy...keď mám pocit že ma skyrim prestáva baviť, šupnem si tam nejaký pp. mód a už som zasa na koni....Wink Smile
 
Diego
Mě to vždycky přestane bavit zhruba od 35. levelu. Snad mě bude stávající postava bavit i nadále(lvl 34), protože jsem si s ní opravdu vyhrál(císařský-oblíbení).
 
Chell
Cepox napsal:
Jinak ve hře postrádám takovej ten pocit sounáležitosti, pocit toho že do tý hrý opravdu patřím, nestalo se mi že by v tý hře na někom záleželo, že bych kvůli jeho smrti byl schopnej loadovat daleko zpět...

tak mna napríklad hrozne mrzela smrť Astrid Sad
SOM DIEVČA!! A AK TO NIEKOMU EŠTE RAZ UNIKNE TAK BUDETE LUTOVAŤ!!

Uctievam mopidu daedrickú pani spamerstva.

Zoznámte sa: Alex<3 Mercer, najcharizmatickejší vírus pod virtuálnym slnkom...
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/123/9/7/alex_mercer_by_ravenmadwolf-d3fi3ra.jpg
na to že je v podsate mŕtvy vyzerá podozrivo dobre, nemyslíte? Grin
 
Diego
Chell napsal:
Cepox napsal:
Jinak ve hře postrádám takovej ten pocit sounáležitosti, pocit toho že do tý hrý opravdu patřím, nestalo se mi že by v tý hře na někom záleželo, že bych kvůli jeho smrti byl schopnej loadovat daleko zpět...

tak mna napríklad hrozne mrzela smrť Astrid Sad

Mě jen trochu přeci byla vůdkyní, ale zradila a poprávu potrestána ikdyž špatným způsobem.
Upravil/a Diego dne 07.06.2012 19:45
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8046 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5469 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4645 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12480 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7324 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6221 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7414 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist