Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Pořád vas skyrim baví?
Kaizy
Jsem teda teprve level 18, protože nemám tolik času pařit každý den, ale už jsem začal být trošičku rozpačitý z těch dungeonů, když jsem podruhé řešil stejný puzzle s pařátem, akorát že tentokrát nebyl zlatý, ale z jiného materiálu a zase hafo kostlivců a bedny atd., trošku jsem začal mít strach ze stereotypu. Kamarád, který hraje je nějak level 26 a už přestal hrát úplně, když zjistil, že Daedric zbroj, kterou si právě vyrobil, je to nejlepší ve hře a představa, že pojede až do konce a už nic lepšího nenajde ho docela zklamala (mě docela taky). Bohužel asi Skyrim pro takové farmery a hc hráče, kteří jedou hned po tom nejlepším není no Grin .. .já teda zatím jsem hoodně daleko od nejlepší zbroje a jednu věc skyrimu rozhodně upřít nemůžu - když se seberu a vyrazim takhle do divočiny, tak mě vždycky něco překvapí, najdu nějaký nový tábor banditů, dva bojující mágy, domek na samotě nebo třeba mrtvého přepadlého obchodníka a kousek vedle banditu, který se snaží zabít obchodníkova koně a utéct s lupem Smile, pro tyhle okamžiky a mnoho dalších i při lovu zvěře je pro mě zatím stále Skyrim jedno velké "WOW!", tak snad to vydrží co nejdéle. Zkrátka jsem rád, že Elder of Scrolls se pečlivým průzkumníkům, kteří dělají dungy hodiny, aby prošli 3x každý kout, většinou bohatě odmění, což mě pak žene zkoumat dál. Tohle zatím vidím jako největší plus a zároveň pro mě kromě příběhu největšího tahouna hratelnosti - ten pocit spontánnosti.
 
Kaunmann
Tak sem se včera nacheatoval Smile 10000 healt,magicka,stamina a 1 000 000 penězSmile už mě to nějak předstalo bavitl...tak do 20lvl zajímavý ale pak nějak netáhnou qeesty,postavy,příběh. zjistil sem že pro mě je lepší styl hraní ala dragon age a zaklínač kdy si to člověk prožije a je to až filmovej zážitek,charaktery sou vykreslený,vymakaný cut scény....né že by skyrim byla špatná hra,ten svět je krásnej a ta volnost ale něco tomu zkrátka chybí...
 
Mara
uz ani ne ..skyrim sem sice nedohral .... ale ... nako me to uz nebavi Sad
Mááára
 
Bizon75
Mám odehráno 180 hodin (podle Steamu), jsem na 63 lvl. Dělal jsem hlavně vedlejší questy, a teď mi zbývá dark brotherhood, bardská univerzita a hlavní linie. Ještě chci posbírat všechny deadrické artefakty, ale jinak už toho moc nezbývá. Ale hlavně nepoužívám nejlepší výbavu, jaká je dostupná. Mám (lehkou) slavičí zbroj, slavičí luk, mehrunovu dýku a čarolam a občas se musím hodně ohánět, abych přežil. Proto mě to furt baví.
Upravil/a Bizon75 dne 22.12.2011 00:03
 
RyanGame
Já každým dnem přemýšlím, že si nainstaluju morrowind 2011 graphic mod. Ve skyrimu vyloženě questy hledám, nechce se mi procházet dungy aníž by mě tam vedl quest, tím pádem nevím, co dělat v tom obřím světě... :/ Kolik je daedřích questů? Já jich mám splněno 14, tak nějak doufám, že ještě na nějaký narazím, protože ty už jsou asi jedinou zajímavou questovou věcí, co bych mohl najít.
 
Rysing
Daeric Q je 15.
 
Rappix
Upřímně, prvotní nadšení pominulo a čím více nad tím přemýšlím tak si uvědomuji jak je ta hra vlastně strašná. Frown Hra roku? Proboha jak se to stalo?
 
skeve
Mám odehraných 130 hodin a pořád mě to baví. Je tu jestě někdo, kdo se mnou zdílí stejné nadšení. Zatím tu čtu, jak je to strašná hra. Jsem asi divnej, ale mě to tak nepřijde. Fakt ten Skyrim žeru.
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
Rysing
Proč to asi bude hra roku? Porotože zabaví minimálně na 100 hodin, co je na dnešní poměry asi 2-4 více než jiné hry? A i potom se k ní má cenu vracet. Řekl bych, že tak 150h je zlom, kdy začínáš pociťovat "prázdnotu" světa. A 200 hodin je konec.
Upravil/a Rysing dne 23.12.2011 21:34
 
RyanGame
Ja po dohrani mam nepopsatelny pocit, jako by mi hra nedala neco, jako by mi neco byla dluzna a nemuzu proste hrat nic jineho... Grin Asi jsem z toho Skyrimu uplne mimo.. A tak jsem nasel jedine reseni... Hraju od znova na Velmistr! SmileA to je panecku jine kafe a lepsi! Uzivate si opravdu vsechno na max.
 
KillerKony
Rysing: Já už mám odehraných něco kolem 230 hodin a pořád z toho nemůžu, úžasná hra a vůbec mi... ani po té době... nepřipadá svět prázdnej Smile
Společník se dá výborně použít jako nosná mula a také jako aktivátor smrtonosných pastí.
 
taker666
Rysing napsal:
Proč to asi bude hra roku? Porotože zabaví minimálně na 100 hodin, co je na dnešní poměry asi 2-4 více než jiné hry? A i potom se k ní má cenu vracet. Řekl bych, že tak 150h je zlom, kdy začínáš pociťovat "prázdnotu" světa. A 200 hodin je konec.

mylis sa.Ja mam 214 hod a vidim to tak na 400.Stale je to stejne ako na zaciatku.
 
Rysing
Pro hráče hráče který nemiluje rpg a tak nějakm i skyrim jak mi je 100 hodin dost, vidím to na známých.
 
vojta123
Odehráno 86 hodin a začíná mě bavit pořád víc.
Fus Ro Dah!!!
 
Honzas4400
Já mám nahráno 90 hodin a nějak se k tomu už nemám, ale určitě si to ještě zahraju Smile
Dovahkiin Dovahkiin.Naal ok zin los vahriin. Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal. Ahrk fin norok paal graan. Fod nust hon zindro zaan. Dovahkiin Fah hin kogaan mu draal
"Dovakhiin? Ty?! HAHAHAHA!!!!" - "Fus-Ro-Dah!" - "ÁÁÁÁÁáááááááááá...."
 
martin228
Skyrim bude dlho baviť obliviona som hral dlho Grin
 
vojta123
To mě nepřestane bavit už jenom protože mám na Xbox 6 her a Skyrim je podle mě nejlepší
Fus Ro Dah!!!
 
martin228
vojta123 napsal:
To mě nepřestane bavit už jenom protože mám na Xbox 6 her a Skyrim je podle mě nejlepší


skyrim je kvalitaWink
 
vojta123
To rozhodně Všechny TES jsou kvalita
Fus Ro Dah!!!
 
Martin156
No momentálně to moc nehraju.
Zastavil jsem se v jednom dungeonu, kde jsem si několikrát zahrál-vyžil proti draugirským postrachům ( Supr, nádhera ale pokaždé jsem umřel Grin ) Jsou tam 2 kouzelníci vyvolávači a dva lukostřelci který mě skoro daj na jednu ránu ( nejdřív jsem to měl na velmistra potom a teď to mám na mistra ) Jj. už uvažuji dát si to na znalce, abych pokračoval směle dál... A dostal se do nálady KDY TO BAVÍWink
LichFireStorm
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4084 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8045 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5468 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4644 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12478 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7322 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6398 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6220 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7412 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist