Fórum | Galerie | Archív novinek | Hlavní strana               LOGIN | REGISTRACE
Prastaré Archívy: Arena PA: Daggerfall PA: Morrowind Construction Set Čas zkracovaní Cechy Skyrimu Rasy ve Skyrimu Let´s learn some lore
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Víte že..
Sdí­let

nahoru
Číst diskuzi
Právě je zde: 1 host(ů)
 Tisk diskuze
Pořád vas skyrim baví?
Trhanec
Mě už to nějak bohužel(možná bohudík) přestává bavit... Nejdřív jsem hrál mága lvl 53, chtěl jsem zkusit fightera s dvěma mečema a ten už mě ted nějak přestává bavit taky a celkově i hra.. Nahráno mám něco kolem 140 hodin, hlavní příběh dohranej, družníky projetý, univerzitu, darkbrotherhood, legie, pár úkolů pro daedry a pár vedlejšáků a příjde mi, že už mi hra nemá co nabídnout..Sice mám ještě hodně vedlejších úkolů, ale už nějak není chut je dělat, když za ně není ani pořádnej reward.. Ted už jen počkat na nějaký mody co se objeví v lednu i když pochybuju, že mi hru oživý.. ale tak 140 hodin dobrejch, tak dlouho moc her nevydrží.. hra super Smile Co vy, pořád vás ještě skyrim baví? Když jsem ho začal hrát nemohl jsem se od toho odlepit a hrál jsem celej den..
 
skeve
Mám nahráno 70 hodin a Skyrim mě právě začíná bavit čím dál tím víc. Pořád je co objevovat. Je teda pravda, že hlavní linii nemám ani z třetiny hotovou, ale vychutnávám si vedlejšáky a ty jsou někdy sakra těžký. A to nemluvím o dracích. Ty mě berou neustále. Wink
Ó Skyrime, Skyrime jsi prokletí mé i požehnaní. Já utápím se v Tvých hlubinách a žiji zde život svůj....
 
draco666
ja si musim dat pauzu ked hram nieco v kuse,tak ma to prestane bavit, pockam si na nejake dobre pluginy
 
corvik
po 82 hodinách jsem se rozhodl že počkám na patch kterej měl vyjít za 3 dny. bohužel do teď nevyšel a hra mě nebaví. Obsahuje habakuk ale je to vesměs furt to samé Sad
 
taker666
Ja mam odohratych 126 hod a este som si poriadne nerozohral nejaku postavuPfft
Vzdy ma zarazi nejaky paradny bug alebo dostanem chut na novu postavu..
Tak ja to mam este na hoooooooodne dlhoOrk
Upravil/a taker666 dne 06.12.2011 22:04
 
Trhanec
To vám zavidím, já se hnal za boost charakteru a dělal kovařinu, enchanting a skilloval jak blbec dovednosti místo toho abych prostě hrál a možná i to je důvod, že mě to už přestalo bavit, ale prostě mi to nedalo, chtěl jsem mít narvanej char jak kdybych hrál blbý mmorpg Grin A nebo jsem jen přehranej a za čas dostanu chut zas hrát, ale pochybuju už nemám moc q co bych mohl dělat a celkově mě nic nežene dopředu..
 
Whirt
Já teď nemám jak a kdy hrát, takže jsem zhruba před dvěma týdny zkysnul na 77 hodinách. Každopádně teprve po téhle době jsem se začal cítit velice závislý, možná je to mým stylem hry - zkoumám Skyrim postupně, takže mám projety města pouze Vorařov, Bílý průsmyk, Ledohrad, Jitřenku a Morthal. Teď směřuju na Samotu... Tenhle styl hraní TES bych doporučil každému, protože i po 140 hodinách máte co objevovat - Pokud tedy všude chodíte bez Fast travelu Wink
Upravil/a Whirt dne 06.12.2011 23:12
 
RyanGame
Jelikož jsem dostudoval, a teď mám období kdy nemohu sehnat práci, tak mám na skyrim fůru času. Mám dohraný příbeh za zloděje, vraha a drakorozeného ( hlavní). Jezdím od města k městu a plnim veškeré vedlejšáky, prsotě vše na co narazím ve městech, kolikrát prohledávám paláce do poslední místnosti. Zbyvá mi už jen Větrný žleb, kterej dělám právě teď ( hru mam v liště) a Ledohrad. Po dodělání měst se vrhnu na stranu Říše a začne konec války)) ( Nerad bych dobýváním měst totiž zabil někoho důležitého pro zadání právě toho vedlejšáku), pak Bardská univerzita a nakonec Univerzita v Ledohradu. Občas se přistihnu při nechutích procházet nudné dungeony (nudné protože jsou si dosti podobné.) a Když hraju v noci tak se mi do nich ani moc nechce Grin.. Tak jsem se rozepsal a co tím chtěl básník říci? SKYRIM MNE BAVÍ a BUDE JEŠTĚ HODNĚ DLOUHO. PS: Obdivuju Whirta, že nepoůžívá rychlé cestování, asi to taky vyzkouším hrat takto. Smile
Upravil/a RyanGame dne 07.12.2011 01:37
 
Kasha
Chci se zeptat, kolik hodin +/- zabírá hlavní linie já ji hraju průběžně a tipuju, že kdybych to poskládal, tak mám odehrané tak 2-3 hodiny hlavní linie
 
Trhanec
Moc ne, já jí dohrál asi za 7 hodin
 
Traymer
To mě to zatím pořád baví, dokud nedodělám všechny z hlavnách questů tak nepřestanu hrát a většinu vedlejších Grin
 
Martin156
skeve napsal:
Mám nahráno 70 hodin a Skyrim mě právě začíná bavit čím dál tím víc. Pořád je co objevovat. Je teda pravda, že hlavní linii nemám ani z třetiny hotovou, ale vychutnávám si vedlejšáky a ty jsou někdy sakra těžký. A to nemluvím o dracích. Ty mě berou neustále. Wink


Mazééccccc
Souhlasím - Jsem spřízněn
LichFireStorm
 
Tib3rian
Ja jsem tedka zacal odznovu, protoze touzim vyskoset si kovarinu. Tedy spise ji ovladnout. Takze stale mne to bavi. Ale ne tak jako ze zacatku.
 
fabinho
tak ja už mam nahratych 99 hodin a 59. lvl a stále mě to baví , pořád je co objevovat
 
taker666
ja mam uz 150 hod a stale som to poriadne nezacal a bavi ma to stale ako na zaciatku.
 
Fista
No ja jsen odehral zatim 50 hodin,ale za tu dobu sem toho moc neudelalxD Jen dva prvni hlavni Q par vedlejsich jinak furt prolizam a kradu(mam zlodeje lvl 45)stahl sem si par modu na vylepseni chodu hry a grafiky(ksichty,voda,stromy zvirata ....bla,bla proste asi vse mam v novym kabate a ted sem este nasel nakej Tytanis mod)takze si myslim ze to budu hrat este mooooc dlouho.
Upravil/a Fista dne 12.12.2011 12:40
 
sankuri
Fista napsal:
No ja jsen odehral zatim 50 hodin,ale za tu dobu sem toho moc neudelalxD Jen dva prvni hlavni Q par vedlejsich jinak furt prolizam a kradu(mam zlodeje lvl 45)stahl sem si par modu na vylepseni chodu hry a grafiky(ksichty,voda,stromy zvirata ....bla,bla proste asi vse mam v novym kabate a ted sem este nasel nakej Tytanis mod)takze si myslim ze to budu hrat este mooooc dlouho.


Tyranis je trochu cheat, misto nej doporucuju tyto 3 mody (jsou vybalancovane a lore friendly):
http://www.skyrim...hp?id=1020
http://www.skyrim...php?id=799
http://www.skyrim...php?id=874
 
Fista
No ja nevim a jak by si nazval ty posledni dva mody co si sem poslal.Promin ale delat si penize to uz je moc xD
Upravil/a Fista dne 12.12.2011 13:12
 
sankuri
Fista napsal:
No ja nevim a jak by si nazval ty posledni dva mody co si sem poslal.Promin ale delat si penize to uz je moc xD

Kdyz se v obchode podivas nacove vztahy jednolivych komodit ktere ty mody pouzivaji, tak zjistis ze jsou vyvazene. Samozrejme vetsina z nich jsou cheat ovsem daleko mensim nez Tyranis:-)
 
Freani
Po 230 hodinách už mě Skyrim nebaví, no spíš už tam není co dělat.........no tak jsem si koupil Oblivion 5th Anniversary Edition a rozjel ho Grin Jó to byly časy, kdy člověka klidně vykostila každá druhá krysa Frown
 
Přejít na fórum:
Podobná témata
Diskuze Fórum Odpovězeno Poslední příspěvek
Beyond Skyrim Skyrim - modifikace 233 03.08.2022 18:09
Čeština pro Skyrim SE s update 1.6 patch Skyrim - dotazy, návody,.. 3 31.12.2021 00:44
The Elder Srolls - Skyrim Wiki Skyrim - obecně 56 29.07.2019 13:29
Šperháky - Skyrim SE Skyrim - obecně 28 25.06.2018 19:37
Skyrim - české knihy na Dragornborn Skyrim - dotazy, návody,.. 5 24.02.2018 22:21
Archív Novinek
Datum Kategorie Název Přečteno
24-12-2018 Články Šťastné a veselé! (2018) Přečteno 4082 krát
11-06-2018 Elder Scrolls The Elder Scrolls VI oznámeno! Přečteno 8039 krát
01-04-2018 Novinky S hrdin(k)ou po celém TAMRIELU! (Apríl) Přečteno 5463 krát
24-12-2017 Články Veselé a šťastné! (2017) Přečteno 4642 krát
06-07-2017 Rozpracovaná novinka (6.7.) Přečteno 0 krát
01-04-2017 Na cukřík s M'aiqem Lhářem Konec série "The Elder Scrolls"! Přečteno 12475 krát
11-02-2017 Elder Scrolls Příběhové rozšíření pro TESO a H... Přečteno 7320 krát
24-12-2016 Elder Scrolls Veselé Saturalie a oslavte Starý život! Přečteno 6396 krát
12-12-2016 Na cukřík s M'aiqem Lhářem 6 let se Skyrim.4fan Přečteno 6217 krát
18-11-2016 Elder Scrolls The Elder Scrolls: Online dočasně zdar... Přečteno 7409 krát
 Více...     
Archív Novinek
TOPlist